Для вчителів загальнооосвітніх шкіл Володимирської громади закуплять ноутбуки

Публікації

Для вчителів загальнооосвітніх шкіл Володимирської громади закуплять ноутбуки
Для вчителів загальнооосвітніх шкіл Володимирської громади закуплять ноутбуки

Цьогоріч вчителі загальноосвітніх шкіл нашої громади, котрі працюють з дітьми дистанційно, отримають ноутбуки для роботи. На такі цілі Волинська область отримала державну субвенцію у розмірі 34 мільйони гривень, частину з яких спрямують на закуплю оргтехніки і для вчителів володимирських шкіл. Про це повідомив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, який узяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики, як депутат облради.
Зокрема, під час засідання, яке відбувалось у режимі відеоконференції, виділили кошти на придбання засобів захисту, які необхідні для забезпечення протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесій ЗНО. Тож невдовзі громада отримає маски та антисептики, які закупить обласне управління освіти.
Щодо придбання ноутбуків для вчителів, то найближчим часом місто має визначитись із тим, яку кількість оргтехніки необхідно придбати для наших шкіл. Частина співвфінансування з міського бюджету складе 30 відсотків.
Спільно з головою бюджетної комісії Орестом Маховським Ярослав Матвійчук порушив питання  забезпечення закладів обласного підпорядкування відповідним комп’ютерним обладнанням. У нашій громаді є п’ять таких закладів, для яких також придбають сучасні комп’ютери.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: