На головній площі Володимира засяяла різдвяна ялинка

На головній площі Володимира засяяла різдвяна ялинка
На головній площі Володимира засяяла різдвяна ялинка

Традиційно напередодні Дня Святого Миколая у Володимирі-Волинському відбулось відкриття різдвяно-новорічної ялинки.  Вічнозелена красуня засяяла вогнями на площі Героїв під гучні аплодисменти дітлахів та їхніх батьків. 
Іще до початку офіційного відкриття ялинки, яке розпочалось о 16:00, на площі зібралось чимало містян, адже тут розмістився ярмарок із різними виробами ручної роботи та сувенірами, а також дитячі атракціони. На дітей також чекала зустріч із Снігуронькою та Святим Миколаєм, розваги із казковими принцесами, а ще пісні від вихованців зразкової вокальної групи “Лодомир” та різдвяні мелодії у виконанні військового оркестру 14-ї ОМБр.
З вітальним словом виступив на святі міський голова Ігор Пальонка, який зазначив, що справжнім подарунком до Дня Святого Миколая стало повернення нашому древньому княжому місту його історичної назви Володимир. Також міський голова привітав усіх із прийдешнім святом та побажав родинного затишку, тепла та здійснення найзаповітніших мрій.
Поруч із ялинкою засяяли вогнями і нові інсталяції у вигляді оленів та тунелю, який облаштували неподалік костелу Іоакима та Анни. Це місце стало одним із найпопулярніих для світлин гостей святкового заходу. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: