Реклама
Публікації
18/09/2022 - 03:05
У березні в Україні запустили “СпівДію” — це волонтерська P2P-платформа, ініційована Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України. Одним із її центрів став гуманітарний штаб у Луцьку. Всеукраїнська інформаційна кампанія “Пліч-о-пліч” розповідає історію Марини Іслам, яка очолює напрям психологічної допомоги переселенцям та щодня допомагає українцям пережити втрати домівок, рідних та інші жахи війни.
Хаби “СпівДії” є майже в кожному регіоні України. Вони надають комплекс сервісних послуг для підтрим... Читати далі
17/09/2022 - 21:26
Під Харковом загинув житель Затурець Ігор В’ячеславович Сімончук. Також своє життя за незалежність України віддав мешканець Іванич Андрій Шимонюк.
Воїни були вірні військовій присязі, виявили стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину. Про це повідомили на сайті Іваничівської ради та у фейсбуці Затурцівської громади.
13-го вересня жителі Іваничівської громади попрощалась з Героєм Андрієм Шимонюком, який загинув в результаті ворожого обстрілу від рук російського окупанта.
Провести загиблого іваничівця в останню путь зібралися сотн... Читати далі
17/09/2022 - 15:18
Про бойові подвиги 35-річного лейтенанта 14-ї ОМБр Ігоря Скучинського протягом останніх місяців писало чимало волинських та всеукраїнських ЗМІ. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну військовослужбовець героїчно відзначився у кількох боях – зокрема на Київщині, коли йому разом із побратимами вдалось розбити колону ворога, не допустивши її просунення у напрямку Житомира, а також на Миколаївщині, де під час відступу прийняв бій на себе та отримав важкі поранення. Найближчим часом Ігор Скучинський готується до протезування... Читати далі
17/09/2022 - 11:14
Запроваджена послуга видачі посвідчення водіям у ЦНАПі поки не надається через великий об’єм роботи. Дата від якої почне надаватися послуга буде названа згодом
На сьогоднішній день у місті перебуває 3490 внутрішньо переміщених осіб, 1 особа вибула, прибули – 60. Усі допомоги виплачені.
Лікарі КП «Центр надання первинної медичної допомоги» продовжують оглядові виїзди у села Володимирської громади. Спостерігається ріст ГРВі, особливо серед дітей. Зафіксовано 53 випадки захворювання на ковід, з них – 50 містян і 3 жителі села. На ліку... Читати далі
17/09/2022 - 09:33
9 вересня у Володимирській міській раді відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС, яке провів міський голова Ігор Пальонка. На порядок денний було винесено три питання – щодо готовності закладів освіти до роботи в умовах воєнного стану, стану забезпечення населення якісною питною водою, а також підсумків проходження купального сезону на водоймах громади. Як зазначив під час виступу по першому питанню в.о. начальника управління з гуманітарних питань Вячеслав Петрук, однією з вимог для початку нового навчального року є відповід... Читати далі
17/09/2022 - 03:28
Як місто готується до холодів
На порозі початку опалювального сезону комунальне підприємство провело випробовування усіх мереж і закінчує роботи по заміні старих, на попередньоізольовані труби теплових трас. Негода затримала вчасно виконати ці роботи на вулиці Ольжича, і ще залишаться замінити труби до будинків 134 і 136, що на вулиці Ковельській. Також швидкими темпами йде переобладнання котельні на вулиці Академіка Глушкова, де встановлюються котли на тверде паливо, а також має бути встановлена димохідна труба. За рахунок коштів міс... Читати далі
16/09/2022 - 23:15
Понад 800 тисяч гривень було виділено з місцевого бюджету на заміну старого зношеного насоса для перекачування стоків з міста на очисні споруди. Днями працівники КП «Володимирводоканал» встановили сучасний насос на головній каналізаційно-насосній станції, який оглянув міський голова Ігор Пальонка разом із керівником комунального підприємства Сергієм Луцюком. Новий насос типу HYDRO-VACUUM, що має продуктивність 450 кубометрів на годину та потужність 45 кіловатів, значно економніший та продуктивніший. Встановлення насосного обладнання з... Читати далі
16/09/2022 - 19:28
Напередодні Дня фізичної культури і спорту міський голова Ігор Пальонка провів зустріч з фізкультурно-спортивним активом громади, аби привітати з прийдешнім професійним святом та подякувати за їхній внесок у розвиток спортивної галузі. Вітаючи спортсменів, Ігор Пальонка зазначив, що щороку у другу неділю вересня згідно з указом Президента України ми святкуємо День фізичної культури і спорту. Сьогодні, на жаль, у зв’язку з військовою агресією росії громада має нові випробування, але кожну галузь роблять люди, тому кожен зі спортсмені... Читати далі
16/09/2022 - 18:19
Дітей з Поромівської громади залучають до участі у проєкті від Юнісеф і Міністерства освіти та науки України «Поруч».
Про це повідомляє сільський голова Олег Савчук на своїй фейсбук-сторінці.
Проєкт «Поруч» створений для психологічної підтримки дітей в умовах війни, для налагодження комунікації між однолітками, організації дозвілля та врівноваження психоемоційного стану дітей через спортивні розваги.
6 вересня провели перше заняття в Бужанці. Координатор проєкту Юрій Демус, тренер Юрій Кобиляцький, заступник голови Поромівської грома... Читати далі
16/09/2022 - 12:25
Павлівська громада вкотре надала допомогу для військових та людей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на територіях ведення активних бойових дій. Про це повідомили на сайті ОТГ.
“Висловлюємо щиру вдячність за неодноразову допомогу усім жителям Павлівської громади, благодійному фонду «Незабудка» (керівник Сніжана Горбачук) за надану гуманітарну допомогу (продукти харчування, сільськогосподарська продукція, теплі речі, які були розподілені мешканцям смт Межова Дніпропетровської області. Лише разом, лише спільною... Читати далі
16/09/2022 - 09:22
Поблизу села Козлів Локачинської територіальної громади горіло 7 гектарів сухої трави та чагарників.
Пожежа трапилась 8 вересня. Про це йдеться на сторінці Головного управління ДСНС України у Волинській області.
Штраф за підпал заплатить 50-річний житель села Козлів Володимирського району.
16/09/2022 - 08:48
На 15-му мікрорайоні у Нововолинську створюватимуть ще одну Благодійну їдальню. Дана ініціатива спрямована на те, щоб підтримати усі незахищені верстви населення, враховуючи складні економічні обставини та ріст цін на продукти.
Як повідомив на брифінгу міський голова Борис Карпус, ремонтні роботи для реалізації проєкту уже розпочаті. У приміщеннях благодійних їдалень також працюватимуть пункти обігріву.
У місті уже функціонує Благодійна їдальня на базі громадської організації «Суспільна Служба» та співпраці з благодійним фондом «Каріт... Читати далі











