Небесне військо поповнилось Героями з Володимирщини

Небесне військо поповнилось Героями з Володимирщини
Небесне військо поповнилось Героями з Володимирщини

Під Харковом загинув житель Затурець Ігор В’ячеславович Сімончук. Також своє життя за незалежність України віддав мешканець Іванич Андрій Шимонюк.
Воїни були вірні військовій присязі, виявили стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину. Про це повідомили на сайті Іваничівської ради та у фейсбуці Затурцівської громади.
13-го вересня жителі Іваничівської громади попрощалась з Героєм Андрієм Шимонюком, який загинув в результаті ворожого обстрілу від рук російського окупанта. 
Провести загиблого іваничівця в останню путь зібралися сотні небайдужих людей. Серед них представники місцевої влади, військового комісаріату, друзі, знайомі загиблого, військовослужбовці, представники громадських організацій.
Чин похорону Андрія Шимонюка здійснили благочинний Володимир-Волинської Єпархії отець Андрій та духовенство Іваничівського благочиння.
На Харківщині загинув молодший сержант Олександр Герасимчук, 1987 року народження. Про це помідомив мер міста Борис Карпус у телеграмі.
Також на війні загинув нововолинець Сергій Андросов, 1986 року народження.
Найщиріші співчуття рідним, – повідомив мер Нововолинська Борис Карпус.
“Глибоко сумуємо всім містом, усією Нововолинською громадою. Ціна незалежності та звільнення наших земель дуже висока. Ми платимо молодими, сильними чоловіками – втрачаємо найкращих.
Помстимося за кожного. Вічна пам’ять і вічна слава нашим Героям!” – написав очільник міста.
12-го вересня Нововолинська громада попрощалися з цими двома вірними синами України, мужніми воїнами.
Невимовно боляче бачити, як родини втрачають найрідніших, пише Борис Карпус у телеграмі.
“На жаль, ми не можемо втамувати біль їхньої втрати, але ми обіцяємо пам’ятати. Пам’ятати про ціну тих героїчних подій на фронті, за якими зараз спостерігає весь світ. Пам’ятати про відвагу, завдяки якій над українськими містами та селами знову майорять наші прапори”, – йдеться у дописі.
У боротьбі за незалежність України загинув нововолинець Олег Іванов, 1960 року народження. Воїн-інтернаціоналіст, учасник АТО – гідний Син своєї Батьківщини. Про це повідомив міський голова Нововолинська Борис Карпус.
Героя привезли у Нововолинськ 13-го вересня. Зустріли його живим коридором і провели воїна до Свято-Духівського Собору на Шахтарському.
“Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вклоняємося перед подвигом Героя і молимося за спокій його душі”, – сказав мер.
Редакція Газети “Місто вечірнє” висловлює щирі співчуття родинам Героїв.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: