Без імені

У Володимирі поліція спіймала чоловіка з психотропною речовиною
01/04/2021 - 20:25
31-го березня по вулиці Луцькій у Володимирі-Волинському поліцейські затримали 34-річного місцевого жителя. У нього вилучили поліетиленовий пакет з психотропною речовиною Альфа PVP вагою 5 г. Про це інформує пресслужба поліції Волині. Окрім цього, поліцейські виявили у нього шприц з залишками бурої речовини і мобільний телефон. Вартість вилучених психотропних речовин за цінами «чорного ринку» становить понад 2 тисячі грнивень. Їх направлять на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС. Нині вирішу... Читати далі
На вулиці Драгоманова у Володимирі-Волинському планують розпочати будівництво багатоповерхівки
01/04/2021 - 20:19
Цьогоріч планують розпочати зведення ще однієї багатоповерхівки на вулиці Драгоманова у Володимирі-Волинському. Про це повідомив міський голова Ігор Пальонка під час брифінгу 1 квітня. «На Драгоманова частина земельної ділянки надана для будівництва багатоквартирних житлових будинків. Це на території колишньої першої школи. За попередньою інформацією забудовника, цього року там розпочнуть будівельні роботи», - повідомив Ігор Анатолійович Як зазначив міський голова, у зв'язку з цим, на даній вулиці не проводять капітального ремонту дор... Читати далі
Щеплення від коронавірусу отримало близько 500 осіб
01/04/2021 - 16:41
У місті продовжують вакцинувати населення від коронавірусної інфекції. Як повідомив міський голова Ігор Пальонка під час брифінгу 1 квітня, вакциновано уже близько 500 осіб. На стаціонарному лікуванні у територіальному медичному об’єднанні перебуває 49 хворих із пневмоніями, у 31 особи - позитивний тест на  COVID-19. Тенденції до стрімкого збільшення захворюваності на коронавірус на Володимирщині немає. Школи та заклади дошкільної освіти у громаді працюють у звичному режимі. 3 класи - на дистанційному навчанні. Міський голова наголо... Читати далі
Володимир-Волинський – у десятці міст в рейтингу прозорості
01/04/2021 - 16:28
У Рейтингу прозорості та підзвітності міст-2020 Володимир-Волинський показав найбільше зростання за рік. Місто потрапило у топ 10 рейтингу прозорості, адже зуміло покращити свою позицію відразу на 27 сходинок. Зазначимо, що міський голова Ігор Пальонка був присутній на церемонії підбиття підсумків та привіз у місто символічну нагороду. «Наше місто зробило значний стрибок у рейтингу, піднявшись на понад два десятки позицій. Це найбільший «стрибок» між усіма містами, яких оцінювали у цьому рейтингу. Це для нас дуже важливо, адже деякі... Читати далі
У новозбудованому 44-квартирному будинку військовим надаватиметься службове житло
01/04/2021 - 15:53
Міський голова Ігор Пальонка разом із народним депутатом України Ігорем Гузем зустрівся із заступником Міністра оборони Ігорем Халімоном. Серед питань, які обговорили, – здача в експлуатацію 44-квартирного будинку, що на вул. Академіка Глушкова, 40А, і заселення туди військовослужбовців. За словами Ігоря Анатолійовича, для заступника Міністра є принциповим питання здачі в експлуатацію об’єктів, які уже побудовані. Він поінформував, що у цій новобудові військовим надаватиметься службове житло. Будинок буде зданий в експлуатацію після... Читати далі
На подвір’ї лікарні помер чоловік
01/04/2021 - 15:21
Сьогодні, 1 квітня, на території лікарні стався нещасний випадок. Чоловік, орієнтовно 50-60-ти років, приїхав автомобілем до медичного закладу та потрапити на прийом до лікаря не встиг. Йому раптово стало зле і він помер, вийшовши з автомобіля. Про це під час брифінгу повідомив міський голова Ігор Пальонка. Як зазначив очільник громади, зараз на місці події працюють правоохоронці, тому деталі інциденту – згодом. ОНОВЛЕНО: Як повідомили у фейсбук-спільноті КП «Володимир-Волинське ТМО», чоловіка привезли до лікарні і при виході з автом... Читати далі
01/04/2021 - 12:50
«Не я обрала професію, а вона - мене» Хотіла стати психологом або артистом, але обрала педіатрію і закохалася у свою професію. Юлія Яцук – наймолодша лікар-педіатр у місцевій лікарні. Працює тут уже понад сім років. За професіоналізм і відповідальне ставлення до роботи, щиру вдачу та наполегливість її поважають колеги та пацієнти, які просили нас написати про цю лікарку в рамках конкурсу. Минулого року Юлія Олександрівна очолила новостворену амбулаторію №3, що знаходиться у районі цукрового заводу, і відтоді веде прийом громадян у цьо... Читати далі
У Черчичах мені сказали: «Вмерти з голоду не дамо»
01/04/2021 - 12:39
Уродженка Луганщини Людмила Зоріна з великої любові до України покинула рідний край і нині не шкодує, що переїхала на волинську землю, хоч і залишилась самотньою. Людмила Анатоліївна вважає себе українкою, хоч її прізвище і прізвище покійної мами російського походження. Коли напередодні так званих «референдумів» на Луганщині пані Людмилу запитали, з ким вона залишиться, не розмірковуючи, відповіла: «Тільки з Україною, а з ким же ще».  Народилася Людмила Зоріна в 1956 році в селищі міського типу Георгіївка на Луганщині. Селищна школа №... Читати далі
Понад 3 тисячі волинян не можуть виїхати за межі України через несплату аліментів
31/03/2021 - 23:32
3 080 жителям Волинської області обмежили виїзд за межі України через заборгованість зі сплати аліментів. Пише Волинь пост. Про це інформує Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції у фейсбуці. Працівники територіальних відділів державної виконавчої служби Волинської області з початку 2021 року станом на 18 березня стягнули понад 3 млн 248 тис грн заборгованості з аліментів у зв’язку із застосуванням до боржників санкцій та заборон, передбачених ч. 9 та 12 ст. 71 Закону України «Про виконавче провадження». Державні викона... Читати далі
На Волині застрелили зграю вовків
31/03/2021 - 23:27
На Волині днями хтось добув великау зграю вовків з 12 особин. Про це інформує Волинь. Про це пише сайт Мисливець з посиланням на сторінку «Мисливське господарство та полювання» у фейсбуці. «Таку кількість вовків вдалось вполювати завдяки добре спланованим діям справжніх захисників лісової, мисливської фауни, членів УТМР і адміністрації мисливських господарств», – йдеться в дописі. Це не повністю дикі звірі, а можливо вовкособи, які більш підступні в своїх намірах, не бояться людей, мають неабияке бажання нападати на домашніх тварин, д... Читати далі
У Володимирі-Волинському відбувся турнір з флорболу «VIP запрошує друзів»
31/03/2021 - 17:10
28-го березня 2021-го року у спорткомплексі  відбувся  турнір з флорболу «VIP запрошує друзів». Організатором змагань виступив МЦФЗН «Спорт для всіх».    В заході прийняли участь 5 команд: місцева команда «VIP», збірна команда міста «Рівне», «Eagles» з Червонограда та Львова, «Gospel» з Рожища, «Restart» з Горохова. Змагання проходили за міжнародними правилами з флорболу. Загалом було понад 50 учасників.  Переможців визначали за  системою очок. 1 місце – «Eagles» (Червоноград); 2 місце – «Рівне»(Рівне); 3 місце – «Gospel» (Рожище); 4... Читати далі
На території Володимир-Волинської громади проводитимуть благоустрій кладовищ та пам’ятних знаків
31/03/2021 - 17:07
Виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради затвердив заходи з організації робіт із благоустрою на території громади у 2021 році. Поряд з будівництвом, реконструкцією та ремонтами доріг, проведенням заходів з покращення транспортного обслуговування населення, у Володимирі-Волинському планують впорядкувати кладовища, братські могили, пам’ятні знаки і вже проводять відповідні роботи в цьому напрямку. Серед окреслених завдань на 2021 рік: фарбування та зовнішній благоустрій в’їзних знаків в місто, комплексний благоустрій терито... Читати далі