На Волині застрелили зграю вовків

Публікації

На Волині застрелили зграю вовків
На Волині застрелили зграю вовків

На Волині днями хтось добув великау зграю вовків з 12 особин.
Про це інформує Волинь.
Про це пише сайт Мисливець з посиланням на сторінку «Мисливське господарство та полювання» у фейсбуці.
«Таку кількість вовків вдалось вполювати завдяки добре спланованим діям справжніх захисників лісової, мисливської фауни, членів УТМР і адміністрації мисливських господарств», – йдеться в дописі.
Це не повністю дикі звірі, а можливо вовкособи, які більш підступні в своїх намірах, не бояться людей, мають неабияке бажання нападати на домашніх тварин, дорослих чи дітей. У таких звірів інстинкт самозбереження майже відсутній, відсутній страх перед людиною, що не характерно для дикого вовка.
Повідомляється, що хижаків протягом усієї зими 2020-2021 фіксували у кількох прикордонних районах з Білоруссю та Польщею.2
«Зграя «працювала» дуже професійно, постійно змінювала свій маршрут після чергової вилазки, що сильно утруднювало її вирахування… І ось нарешті кільце замкнулось…», – заззначено також в дописі.
«Судячи з фото, і за словами стрілка, який вполював відразу 5 особин, зграя, помітивши його біля прапорців, не почала розбігатись в різні сторони, а навпаки почала оточувати його», – додав авто посту.
У пості зазначається, що це не повністю дикі звірі, а можливо вовкособи, які більш підступні в своїх намірах, не бояться людей, мають неабияке бажання нападати на домашніх тварин, дорослих чи дітей. У таких звірів інстинкт самозбереження майже відсутній, відсутній страх перед людиною, що не характерно для дикого вовка.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: