Без імені

Проведуть одноразове добровільне декларування
19/08/2021 - 12:24
Головне управління ДПС у Волинській області звертає увагу громадян на застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб. Скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи-резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування. Одноразове добровільне страхування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року Одноразове (спеціальне) до... Читати далі
На автобусних маршрутах в Греції запрацював україномовний аудіогід
19/08/2021 - 11:56
На туристичних автобусних маршрутах Греції запрацював україномовний аудіогід. “Відбувся запуск 28-го україномовного аудіогіда. Відтепер українську мову можна буде почути на туристичних автобусних маршрутах Gray Line грецької компанії Athens Open Touг. Для Греції це перший україномовний аудіогід”, — повідомили у пресцентрі Офісу президента. Зокрема, аудіогід працюватиме у містах Афіни, Пірей і регіоні Афінської Рив’єри. Україномовні аудіогіди вже запрацювали у Лондонському Тауері, німецькому палаці Сансусі, фортеці у східній Африці.  
Стало відомо, скільки землі вже продали українці
19/08/2021 - 11:49
За минулі з 1 липня 45 днів українці оформили понад 7,1 тис. угод щодо землі. Такі дані оприлюднили в Міністерстві аграрної політики та продовольства. Станом на 16 серпня вже 4 679 нотаріусів подали свої заяви на отримання доступу до кадастру. З них 601 нотаріуса відмовили. Якщо ж говорити про площу проданої землі, то сумарно вона склала 14 830 гектарів. Раніше повідомлялося, скількома землями володіє держава. Мова про 750 тис. гектарів, хоча початкова цифра була 10 млн га. У Мінагрополітики заявили про те, що планують відновити докум... Читати далі
На Волині з підприємства стягнули більш ніж два мільйони гривень
19/08/2021 - 11:43
Господарський суд Волинської області задовольнив позовну заяву Волинської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України про стягнення із суб’єкта господарювання 2,1 млн грн безпідставно збережених коштів орендної плати за фактичне користування приміщенням готелю «Світязь» у місті Луцьку. Прокурори з’ясували, що підприємство, втративши право власності на це приміщення на підставі рішень суду, добровільно не звільнило його та продовжувало ним користуватись понад два роки за відсутності будь-яких правови... Читати далі
У “Школі маленьких гідів” розповіли хто такі екскурсоводи
19/08/2021 - 11:29
Хто такий гід-екскурсовод? Як складати туристичні маршрути та наповнювати їх якісною інформацією? Як планувати та організовувати екскурсії? Ці та багато інших цікавих запитань  розглянули на черговому занятті у “Школі маленького гіда”, яка триває в рамках проєкту “Благодійна екскурсія-квест “Маленькими кроками до великої мети”.  Урок із основ екскурсознавства для майбутніх маленьких гідів провела директорка Туристично-інформаційного центру Володимир-Волинської міської ради Ірина Ковальчук, яка розповіла дітям про усі етапи підготовки... Читати далі
У клубі села Житані провели ремонт електромережі
19/08/2021 - 11:10
У клубі села Житані провели роботу по заміні вводу СІПом та винесення лічильника на зовні приміщення, а також здійснили частковий ремонт освітлення в будівлі. Пише на своїй сторінці у Фейсбук депутат Зимнівської сільської ради Лілія Стащук. "Дякую усім працівникам ПрАТ "Волиньобленерго" котрі виконували дані роботи, та головному енергетику Зимнівської ОТГ Булизі С.В. Усім вдалих робочих буднів!" - йдеться у дописі.
Військові 14 ОМБр подарували прапор міській раді Володимира
19/08/2021 - 10:51
18-го серпня в рамках проведення акції «Подаруй Державний Прапор», приуроченої Дню Прапора та 30-й річниці незалежності України, представниці військової частини 14-ї окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого Яна Капуста та Надія Замрига вручили міському голові Володимира символ незалежної України – Державний Прапор. Міський голова Ігор Пальонка подякував за подарований національний прапор і запевнив, що він обов’язково майорітиме біля будівлі органу місцевого самоврядування, – йдеться на сайті міста. Як розповіли військо... Читати далі
У Володимирі суд виправдав працівницю ДФС, яка збила велосипедиста
19/08/2021 - 10:47
Головну ревізора-інспектора ГУДФС у Волинській області притягнули до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Попри складений поліцією протокол про пошкодження транспорту, її вину суд не зміг довести. Про це відомо з постанови Володимир-Волинського міського суду, – пише Княжий Град. Головна ревізор-інспектор фіскальної служби Волині скоїла дорожньо-транспорту пригоду у Володимирі-Волинському на вулиці Ковельській 6 липня. Відповідний протокол про адміністративне правопорушення склав поліцейський СРПП Воло... Читати далі
19/08/2021 - 10:23
«Медики екстреної допомоги, виїжджаючи на виклик, своє життя та здоров’я наражають на небезпеку» Пані Юлія – уродженка нашого древнього міста Володимира-Волинського.  Тут прожила усе своє життя, навчалася в школі №3. Ще зі шкільних років мріяла допомагати людям, тому й обрала для себе шлях медика. Вступила до  Ковельського медичного училища, де навчалася до 2007 року. Одразу після закінчення влаштувалася в селі Фалемичі у ФАП. Згодом перевелася у Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф на швидку у Вол... Читати далі
«Я щасливий, що творю добрі справи, а значить, недаремно обрав стезю священницьку»
19/08/2021 - 09:13
Настоятелеві храму Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії Євгену Рябцю виповнюється 50 років.  Разом з вітаннями прихожани церкви висловлюють священнику щиру вдячність за глибоку духовну освіту, яку він здійснює у Володимирі-Волинському. Шлях до духовного поприща Виявляється, стати священником Євген Рябець в дитинстві не мріяв. Народився він 22 серпня 1971 року в селі Накочне Яворівського району на Львівщині в робітничій сім’ї. Закінчив 9 класів у місцевій школі, а атестат про середню освіту отримав у районному центрі. Затим вступ... Читати далі
Надали допомогу напередодні свята
18/08/2021 - 23:15
Керівник ВОБФ «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк, директор Територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любов Столярчук надали продуктові набори для 46 осіб/сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обслуговуванні у відділеннях соціальної допомоги вдома та натуральної допомоги. Устилузький міський голова Віктор Поліщук висловив щиру вдячність за надану допомогу у розвитку соціальної сфери Устилузької МТГ.  
У Володимир-Волинському районі горіла будівля
18/08/2021 - 23:08
18-го серпня близько 10:00 виникла пожежа у нежитловому будинку в селі Войнин, Затурцівської громади, Володимир-Волинського району. На пункт зв’язку 15 ДПРЧ смт Локачі надійшов виклик про пожежу о 10:22. На місце виклику прибули рятувальники 15 ДПРЧ смт Локачі, МПО села Привітне та села Затурці. Вогнеборці ліквідували пожежу о 12:05.