У “Школі маленьких гідів” розповіли хто такі екскурсоводи

У “Школі маленьких гідів” розповіли хто такі екскурсоводи
У “Школі маленьких гідів” розповіли хто такі екскурсоводи

Хто такий гід-екскурсовод? Як складати туристичні маршрути та наповнювати їх якісною інформацією? Як планувати та організовувати екскурсії? Ці та багато інших цікавих запитань  розглянули на черговому занятті у “Школі маленького гіда”, яка триває в рамках проєкту “Благодійна екскурсія-квест “Маленькими кроками до великої мети”. 
Урок із основ екскурсознавства для майбутніх маленьких гідів провела директорка Туристично-інформаційного центру Володимир-Волинської міської ради Ірина Ковальчук, яка розповіла дітям про усі етапи підготовки екскурсії, детально описавши кожен із них.
По завершенню заняття діти отримали домашнє завдання: підготувати розповідь про одну з визначних пам’яток нашого міста, яку вони обрали методом жеребкування.
І вже наступного заняття учні “Школи” вирушать у місто, аби ближче познайомитись з його історією та таємницями.
Нагадаємо, що даний проєкт реалізується Туристично-інформаційним центром  разом із ГО “Пульс міста” за фінансової підтримки Zagoriy Foundation і має на меті об’єднати небайдужих дітей, які через благодійну справу – збір коштів на лікування маленької володимирчанки Мілани Грушевської, популяризуватимуть серед ровесників історію рідного міста, а також важливість милосердя та культуру благодійності.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: