Проведуть одноразове добровільне декларування

Проведуть одноразове добровільне декларування
Проведуть одноразове добровільне декларування

Головне управління ДПС у Волинській області звертає увагу громадян на застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.
Скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи-резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування.
Одноразове добровільне страхування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особистий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів. Активи можуть бути розміщені як на території України, так і за її межами.
Слід врахувати, що такі активи були одержані (набуті) фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року.
Довідково: Закон України від 15.06.2021р. №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».
Надія Демчук, начальник Володимир-Волинської ДПІ ГУ ДПС у Волинській області
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: