Військові 14 ОМБр подарували прапор міській раді Володимира

Військові 14 ОМБр подарували прапор міській раді Володимира
Військові 14 ОМБр подарували прапор міській раді Володимира

18-го серпня в рамках проведення акції «Подаруй Державний Прапор», приуроченої Дню Прапора та 30-й річниці незалежності України, представниці військової частини 14-ї окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого Яна Капуста та Надія Замрига вручили міському голові Володимира символ незалежної України – Державний Прапор.
Міський голова Ігор Пальонка подякував за подарований національний прапор і запевнив, що він обов’язково майорітиме біля будівлі органу місцевого самоврядування, – йдеться на сайті міста.
Як розповіли військовослужбовиці, акція «Подаруй Державний прапор» започаткована за ініціативи командувача ОК «Захід» з метою розповсюдження державної символіки, організації заходів національно-патріотичного виховання, виховання поваги до державної символіки, підняття патріотичного духу у суспільстві задля захисту Батьківщини.
В рамках акції, яка триває упродовж двох місяців, а саме з 23 червня по 23 серпня, військовослужбовці дарують прапори установам та організаціям, з котрими мають налагоджену тісну співпрацю: органам місцевого самоврядування, закладам освіти тощо.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: