Цього року нас очікує класична погода

Публікації

Цього року нас очікує класична погода
Цього року нас очікує класична погода

Як «віщує» народний синоптик із Каменя-Каширського Володимир Деркач, завершення календарної осені та перехід її до зими минуть поступово, без різких перепадів температури. Нас очікує класична для цього періоду року погода: дощі інколи змінюватиме сніг, помітно морозні відрізки чергуватимуться із теплими. Навіть під кінець грудня стрілка термометра хоч і рідше, та ще підійматиметься догори. 
Листопад
Упродовж майже всієї першої декади листопада дощитиме. Сухих днів виявиться не так і багато. Спостерігатиметься плавне зниження температури повітря. Лише наприкінці, можливо, знову трохи потепліє. Наступна десятиденка на початку теж буде вологою та прохолодною, але далі подарує нам кілька погожих, сонячних днів без опадів. Опісля прийде похолодання, яке продовжиться і в третій декаді. У нічний час імовірні морози. Під завісу листопада варто очікувати навіть снігу, правда, поки тільки мокрого. Але до кінця місяця не теплішатиме.
Грудень
Із настанням грудня щонайменше десять днів зберігатиметься відчутна прохолода, можливі невеликі опади. Ночі – морозні, а от дні здебільшого минуть зі знаком плюс, хоча не завжди. Така погода збережеться і на початку другої декади. Але далі почне теплішати, прийдуть невеликі опади. Лише 19 грудня спостерігатиметься короткотривале зниження температури. У кінці   місяця дивуватимемося денному теплу, натомість уночі можливе зниження температурних показників.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: