У серпні в Україну прийде похолодання

У серпні в Україну прийде похолодання
У серпні в Україну прийде похолодання

У серпні в Україні погода буде пов'язана з поступовим і постійним похолоданням.
Про це OBOZREVATEL розповів народний синоптик Леонід Горбань. Він презентував свої розрахунки й прогнози для центру та півдня країни.
Згідно з ними, погода в центральній частині України в серпні 2021 року буде по-справжньому літньою в першій половині місяця. Температурний максимум буде досягнутий 4 серпня, коли повітря вдень прогріється до +35 градусів.
До 11-12 серпня відбудеться невелике зниження температури, вона встановиться на позначці 29-31 градус. Але починаючи з 12 серпня температура знижуватиметься практично щодня.
24 серпня максимум, на який можна розраховувати, складе +22... +24 градуси. У наступні 2 дні відбудеться чергове стрибкоподібне зниження температури ще на 4 градуси. До кінця місяця вона коливатиметься близько +22 градусів.
Протягом місяця народний синоптик спрогнозував 7 дощових днів. Але опади будуть незначними.
Прогноз для півдня України на серпень 2021 року показав схожу тенденцію поступового похолодання. До 15 серпня температура залишатиметься приблизно на одному рівні +31... +34 градуси. Максимум очікується 14 серпня на позначці +35 градусів.
Але починаючи з цього дня температура щодня поступово знижуватиметься. До 25 серпня її максимум складе +24... +26 градусів, а до кінця місяця всього +20 градусів.
Протягом першої декади на півдні країни чотири рази пройдуть невеликі дощі. В останній тиждень місяця дощовими можуть бути три дні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: