20 рослин, які можна посадити в серпні

20 рослин, які можна посадити в серпні
20 рослин, які можна посадити в серпні

Кінець літа – це не тільки час збору врожаю, але і час, щоб приділити увагу своєму квітнику. Розповідаємо, які квіти можна посадити, пересадити й посіяти на клумбу в серпні.
Астильба – одна з тих рослин, яка чудово розмножується поділом кореневища. Цією процедурою займаються після закінчення цвітіння, із серпня по жовтень. Діленці висаджують у ґрунт на відстані 25-35 см один від одного.
Білоцвіт – цибулинна рослина, але якщо є бажання, її можна розмножувати й насінням. Його висівають відразу після дозрівання, у липні-серпні. Насіння заглиблюють на 1 см.
Гіацинт. Із кінця серпня по жовтень можна висаджувати цибулини гіацинтів. Їх заглиблюють на 15 см, витримуючи дистанцію в 12 см між рослинами.
Гіацинтоідес, або проліски іспанські, досить рідко розмножують насіннєвим способом. Проте спробувати можна. Насіння збирають відразу після його  дозрівання в липні-серпні й висівають на глибину 1,5-2см. Рекомендована відстань між рослинами – 10-15 см.
Едельвейс – красива рослина для альпійських гірок і кам’янистих садів. Вона легко і просто розмножується поділом кущиків. Роблять це в кінці літа – восени. Діленці бажано розсаджувати на відстані 15 см один від одного.
Ерантіс цвіте в травні. Насіння дозріває і готове до посіву в липні-серпні, а цибулини можна садити в ґрунт у серпні-вересні.
Цибулини чарівного ірідодіктіуму можна висаджувати у квітнику в серпні-вересні. Посадкові ямки повинні бути глибиною 4-8 см. Відстань між рослинами – 8-10 см.
Ірис розмножують діленням кореневища відразу ж після закінчення цвітіння в липні-вересні. Діленці висаджують в лунки глибиною 15 см. Дистанція між ірисами повинна становити 20 см.
Розкішну красуню лілію можна висаджувати в серпні-жовтні. Цибулини закопують в землю на глибину 7-15 см, у залежності від їхнього розміру. Лунки викопують на відстані 15-30 см.
Ніжна квітка мерендера остаточно відцвітає в липні, після чого можна відразу починати посів і пересадження цибулин. Насіння після збору висівають на глибину 1 см, цибулини закопують на глибину 5-8 см у лунки, розташовані на відстані 8-10см одна від одної.
Морозник – один з найбільш ранніх первоцвітів, який зацвітає в кінці зими – на початку весни. А ось насіння цієї рослини дозріває в липні-серпні. Висівати його можна відразу ж після збору. А ось діленням куща морозник розмножують у вересні-жовтні.
Мускари, або мишачий гіацинт, висаджують у вигляді цибулин у вересні-жовтні, але якщо є бажання, рослину можна розмножувати насіннєвим способом у липні-серпні. Після збору насіння висівають на глибину 1-1,5 см.
У серпні цибулини нарцисів уже готові до садіння. Для цього викопують лунки розміром у три висоти цибулини.
Незабудка – одна з тих рослин, яка чудово поширюється ділянкою самосівом. Насіння можна висівати відразу після його дозрівання в серпні, присипавши невеликим шаром землі.
Серпень – початок вересня ідеально підходить для поділу і пересаджування  півонії. Досить вістрям лопати розділити кореневище на кілька діленців і розсадити їх на відстані 1 м один від одного.
У першій половині серпня можна ділити кущики примули. Якщо примула повторно квітуча, цю процедуру проводять після закінчення другої хвилі цвітіння.
Цибулини весняної квітки з красивою назвою пушкінія висаджують на клумбу із серпня по жовтень, поки не настали заморозки. Глибина садіння  цибулин – 5-7 см. 
Щоб розкішний рябчик імператорський порадував своїм цвітінням у кінці весни, висаджувати його в ґрунт необхідно в серпні-вересні. Для цього у квітнику викопують посадкові ямки глибиною 12-20 см. Рекомендована відстань між лунками – 40 см.
Садять і сіють рябчик шаховий у ті ж терміни, що і рябчик імператорський. У серпні – на початку вересня цибулини цієї рослини вже готові до пересаджування. Насіння також висівають після дозрівання в липні-серпні.
Із садінням цибулин сцилли, або проліски, доведеться почекати до початку осені, а ось сіяти можна в кінці літа. Насіння збирають і висівають відразу ж після дозрівання. Його не потрібно сильно заглиблювати – досить присипати шаром ґрунту товщиною 1-1,5 см.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: