Про що треба в липні подбати квітникарям

Про що треба в липні подбати квітникарям
Про що треба в липні подбати квітникарям

Відцвілі рослини, щоб вони до кінця сезону залишалися красивими, і на наступний рік порадували ще більш рясним цвітінням, потребують нашої уваги.
Обрізаємо відцвілі квітконоси і квіти, підгодовуємо рослини фосфорно-калійними або комплексними добривами (під корінь і листя). У стресові періоди (зміна погоди, сильна спека) допоможемо рослинам зберегти імунітет: обприскуємо розчинами гуматів, мікроелементів, НВ-101.
Стежимо за тим, щоб на листках, стеблах не з’явилися сліди шкідників, хвороб. Обов’язково обрізаємо (якщо не зробили цього раніше) відцвілі килимові рослини.
Вони дадуть свіжі пагони, і акуратні густі пагони будуть радувати до пізньої осені. Не залишаємо зів’ялі суцвіття і на більш потужних багаторічниках. Обрізавши квітконоси у дельфініумів, обов’язково дочекаємося повторного цвітіння.
Якщо це робити регулярно, все займе не так багато часу, як може здатися.
Не забувайте сіяти нові квіти. Щоправда, отримати у спекотну погоду сходи складно. Але якщо вибрати ділянку для розсадника в напівтінистому місці, накрити його нетканим матеріалом на дугах, цілком можна розраховувати на успіх.
Посів дворічників у другій половині літа економить нам цілий сезон. Тільки не забувайте про сіянці: вчасно поливайте, підгодовуйте, густі сходи обов’язково проріджуйте, щоб «молодь» росла міцною, сильною.
Доглядати за ґрунтом серед багаторічників вже складно: мотикою можна пошкодити коріння і стебла обламати. Тому мульчуємо відкриті ділянки.
За турботами про своїх улюблених рослин знаходите час, щоб на них помилуватися. Від ваших захоплених поглядів вони стануть ще гарніше.
Ну, і чому б нам не заготовити мелісу, материнку, чебрець для зими? І на всякий випадок вночі підійдіть до свого папоротнику: раптом зацвіте!
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: