Які добрива вносити у квітні

Які добрива вносити у квітні
Які добрива вносити у квітні

Рослини активно ростуть, повноцінно розвиваються і формують зав’язі тільки в насиченому поживними елементами ґрунті. Тому весняному удобренню ділянки потрібно приділяти особливу увагу, бо це захист розсади від стресу при переселенні на постійне місце, профілактика захворювань молодих саджанців.
Найважливіший елемент для весняної підгодівлі – азот. Він прискорює ріст молодої рослини, сприяє активному формуванню зелені. Однак азот потрібен тільки для початкового етапу розвитку. Влітку до нього звертаються тільки в разі потреби, при надлишку цього елемента саджанець іде в бадилля на шкоду формуванню плодів.
Другі за потребою навесні – калійні та фосфорні добрива. Ці елементи вносяться як у складі мінеральних, так і органічних добрив.
Рекомендуємо починати удобрювання ранньою весною. Не радимо спиратися на принцип «Чим більше, тим краще». Надлишок практично кожної з корисних речовин у субстраті веде до зворотного ефекту – пригнічення росту, чахлості, хворобливості, загальмовування зав’язі бутонів і формування плодів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: