В Україну йде потепління

В Україну йде потепління
В Україну йде потепління

Другий місяць весни розпочався зовсім не весняною погодою. Однак вже незабаром в Україну прийде сонце та справжнє потепління.
Про це інформує Укргідрометцентр.
Останніми днями температура повітря в Україні була холодною. У західних областях взагалі падав сніг. Однак через кілька днів синоптики прогнозують довгоочікуване потепління.
Температура повітря почне підійматися вже з п’ятниці, 9 квітня. У цей день у всіх областях буде ясно. На півдні повітря прогріється до +9…+13 градусів. Водночас на заході та півночі все ще буде холодно. Там синоптики прогнозують лише +6…+9 градусів.
10 квітня стовпчики термометрів підіймуться ще на кілька градусів. Так, мешканці західних областей вже зможуть одягнути весняне пальто, адже температура прогріється до +11…+14 градусів. На Сході України повітря буде трохи холоднішим – +9…+12 градусів.
Справжня весна прийде вже в неділю, 11 квітня. З собою вона принесе грози у східні області, а також у Крим, Херсон та Запоріжжя. Температура повітря становитиме +11…+13 градусів. Найтепліше буде на заході та в центрі – синоптики обіцяють +12…+16 градусів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: