Зірка «Спіймати Кайдаша» одружився в Карпатах

Публікації

Зірка «Спіймати Кайдаша» одружився в Карпатах
Зірка «Спіймати Кайдаша» одружився в Карпатах

Відомий актор та учасник проєкту «Танці з зірками» Тарас Цимбалюк, якого називають секс-символом українського кіно, влаштував шикарну церемонію на тлі гір.
Його обраниця — ​візажистка та фотографиня Тіна Антоненко. До одруження пара зустрічалася три роки. «Вийшла заміж за найкращого хлопця на світі. 03.07.2021 — ​рівно три роки нашим стосункам і відтепер день нашого одруження. Відзначили в колі найближчих і рідних, далеко від світського Києва. Мій коханий Тарас Цимбалюк, щаслива бути твоєю дружиною. Великого плавання нашому кораблю під назвою СІМ’Я!» — ​написала Тіна у соціальних мережах.
«Три роки тому я запросив цю дівчинку на перше побачення і відтоді почуваюся найщасливішим чоловіком на землі. Можу сказати твердо: цим вчинком буду пишатися все життя! Тіно Цимбалюк, для мене величезна честь, що ти стала моєю дружиною. Моя мотиваторка, берегиня нашої сім’ї та моє величезне кохання! Дякую, моя дівчинко! Окрема подяка найріднішим, що стали свідками такого важливого для нас дійства. Ви — ​найкращі. Пишаюся, що маю таких людей на своєму шляху!» — ​написав у свою чергу Тарас.
Нагадаємо, актор освідчився Тіні у прямому ефірі шоу «Танці з зірками». Для нього це вже другий шлюб.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: