Помер Крістофер Пламмер – зірка фільмів «Ігри розуму» та «Дівчина з тату дракона»

Публікації

Помер Крістофер Пламмер – зірка фільмів «Ігри розуму» та «Дівчина з тату дракона»
Помер Крістофер Пламмер – зірка фільмів «Ігри розуму» та «Дівчина з тату дракона»

На 92 році життя помер канадський актор Крістофер Пламмер, відомий, зокрема, за ролями у фільмах «Звуки Музики», «Дванадцять мавп», «Ігри розуму» та «Дівчина з тату дракона». За життя він став лауреатом премій «Золотий глобус», «Оскар» та «Еммі».
Про це повідомила сім’я актора, передає Громадське з посиланням на The Guardian.
Причину смерті не називають. Зазначається, що чоловік «мирно помер вдома в Коннектикуті поруч зі своєю 53-річною дружиною Елейн Тейлор».
«Кріс був непересічною людиною, яка глибоко любила і поважала свою професію, мала старомодні манери та самозневажливий гумор. Він був національним надбанням і шанував своє канадське коріння. Він завжди буде з нами», – сказав менеджер і давній друг актора Лу Пітт.
Хто такий Крістофер Пламмер
Народився Пламмер в Торонто у 1929 році. Він виріс у Квебеку і вільно говорив англійською й французькою.
Зробив свою кар’єру ще в 1950-х роках, а у 2011 році отримав «Оскар» як найкращий актор другого плану і став найстаршим актором, який коли-небудь отримував цю премію.
Світову популярність отримав після виходу фільму «Звуки музики» у 1965 році. У стрічці він зіграв антинацистського капітана фон Траппа.
Також Пламмер відомий за такими фільмами як «Дванадцять мавп» (1995 р.), «Ігри розуму» (2001 р.), «Своя людина» (1999 р.), «Вперед і вгору» (2009 р.) та «Дівчина з тату дракона» (2011 р.). У 2011 році за роботу у фільмі «Початківці» він отримав премії «Золотий глобус», «Оскар» та «БАФТА».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: