За тиждень на ринках з'явиться ґрунтова полуниця

Публікації

За тиждень на ринках з'явиться ґрунтова полуниця
За тиждень на ринках з'явиться ґрунтова полуниця

Через холодну та дощовиту весну врожай полуниці зменшився, а ціна зросла. Про це повідомляє kurkul.com з посиланням на Сьогодні.
Так, на Закарпатті закінчують збирати тепличну полуницю, а ґрунтової досі нема. 
Фермер Олександр Бюч каже, що цього року не було високої ціни, тому що з Польщі завозили тепличний товар, тому починали з 200 грн/кг. Та на відміну від польських, закарпатські ягоди вирощені без хімії. Тому на місцевому ринку його врожай скуповують гуртовики, які везуть ягоди по всій Україні.
Полуниць цьогоріч небагато. Перші ґрунтові ягоди будуть десь за тиждень. Фермери прогнозують, що коштуватимуть вони недешево — від 80 до 100 грн/кг.
Дешевшими будуть полуниці, вирощені Миколою Стецьківим у Гончарах під Львовом, бо він продає врожай наперед. У нього залишок полуниці у червні та липні — 0, у серпні — 130 кг, у вересні — 80 кг. Молодий фермер робить відеозвіт для тих, хто передплатив ягоди, які ще достигають.
Ідея передплати у фермера виникла, коли захотів розширити свій ягідний бізнес, а коштів бракувало. Знайшов інвесторів у соцмережах. Він вважає, що 60 грн/кг на червень і 70 грн/кг на решту місяців — це припустима вартість на якісну ягоду з доставленням додому.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: