Випускники шкіл Володимирської громади отримали свідоцтва про загальну середню освіту

Випускники шкіл Володимирської громади отримали свідоцтва про загальну середню освіту
Випускники шкіл Володимирської громади отримали свідоцтва про загальну середню освіту

Протягом двох днів 16-го та 17-го червня у школах громади Володимира проходили урочисті лінійки з нагоди вручення свідоцтв випускникам.
16-го червня такі святкові дійства відбулись у ЗОШ №1 та ЗОШ №5 ім. А. Кореневського, а 17-го червня зі школою прощаються у НВК №3-ліцеї, ЗОШ №2, опорному навчальному закладі села Суходоли та міській гімназії ім. О. Цинкаловського, повідомляють на сайті міста.
Залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора, а попереду – доросле життя зі своїми радощами й труднощами.  На долю нинішніх випускників випало чимало випробувань.
Дистанційне навчання через пандемію коронавірусу, без можливості дружнього спілкування виявилось ще не найгіршим випробуванням.  Адже новий нелегкий навчальний рік війна розділила на дві половини – до 24-го лютого і після.
Традиційно випуск зі школи відзначають урочистостями та бенкетами. Втім через війну свідома і патріотично налаштована молодь нашої громади відмовилась від значних святкувань.
Водночас аби не відбирати у випускників відчуття радості від цього важливого у їхньому житті етапу, міська влада прийняла рішення провести урочисті лінійки з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів.
Серед ста дев’яноста випускників громади 35 учнів закінчують школу із “золотою” медаллю та 4 – зі “срібною”. Цьогоріч випускників звільнили від складання ДПА, а ЗНО замінили мультипредметним тестом.
Основна сесія триватиме з 18-го липня по 10-те серпня. Абітурієнти мають пройти два етапи підтвердження своєї участі у такому тесті. Запрошення-перепустки, де вказано дату, час і місце його проведення будуть доступні з 12-го липня.
Вступ до вишів цьогоріч відбуватиметься без використання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: