У Володимирі вручили “золото” і “срібло” випускникам

У Володимирі вручили “золото” і “срібло” випускникам
У Володимирі вручили “золото” і “срібло” випускникам

24 червня на урочистій сцені у парку Слов’янському міський голова Ігор Пальонка вручав медалістам громади заслужені нагороди.
28 «золотих» і 5 «срібних» медалей отримали найуспішніші випускники наших ліцеїв, загалом цього року закінчило 11-й клас 189 учнів.
До медалістів із вітальним словом звернулись Ігор Пальонка та начальниця управління з гуманітарних знань Оксана Бігун. Подякували за наполегливість і старання, побажали успішного вступу у вищі навчальні заклади, мирного неба, щасливого життєвого шляху.
Наказ про нагородження «золотими» та «срібними» відзнаками з трибуни зачитала начальниця відділу освіти Наталія Митошоп, супроводжували нагороджувальну церемонію мелодії у виконанні оркестру 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.
По червоній доріжці на сцену винуватці свята піднімались у супроводі найрідніших своїх людей: з ними поруч ішли батьки, дідусі, сестрички й брати. Медалі, квіти й подарунки, тепла святкова атмосфера не дали шансів дощу, який ось-ось поривався піти. І традиційний вальс на завершення події уже звучав на залитому сонцем майданчику парку.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: