Список випускників Володимира, які закінчили школу з медаллю

Публікації

Список випускників Володимира, які закінчили школу з медаллю
Список випускників Володимира, які закінчили школу з медаллю

25-го червня у Центрі надання культурних послуг Володимира-Волинського відбулося вручення медалей випускникам міських шкіл.
На сайті міської ради Володимира опублікували повний список випускників – медалістів.
Відтак, згідно наказів директорів шкіл громади, відповідно до Положення про Золоту та Срібну медалі, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, медалями нагородили й випускників Володимра.
Золотими медалями “За високі досягнення у навчанні” нагородили:
– випускники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1:

  • Сидорук Анна Анатоліївна;
  • Трачук Катерина Тарасівна;
  • Хлопенюк Діана Вадимівна;

– випускники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2:

  • Бабенкова Любов Юріївна;
  • Владарчук Вікторія Володимирівна;
  • Власюк Анна Сергіївна;
  • Грицевич Дарина Тарасівна;
  • Каркушевський Владислав Леонідович;
  • Козенко Анастасія Сергіївна;
  • Мовчан Яніна Віталіївна;
  • Станько Софія Ростиславівна;
  • Чапек Марія Сергіївна;
  • Юнак Ірина Миколаївна;

 – випускники навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-ліцей”:

  • Галета  Богдан Володимирович;
  • Гребеник Катерина Сергіївна;
  • Дудик Дарія Анатоліївна;
  • Книш Маргарита Андріївна;
  • Курачик Варвара Юріївна;
  • Лізун Владислав Вікторович;

– випускники  гімназії імені Олександра Цинкаловського:

  • Бігун Назарій Олександрович;
  • Білик Катерина Сергіївна;
  • Зарівняк Валерія Романівна;
  • Калиновська Валерія Валеріївна;
  • Ковальчук Кароліна-Олена Олександрівна;
  • Марценюк Мар’ян Вікторович;
  • Новосад Володимир Володимирович;
  • Подзізей Артем Ігорович;
  • Савчук Назар Тарасович;
  • Смірнова Аліна Сергіївна;
  • Шаран Вікторія Олексіївна;
  • Ярош Максим Вадимович;
  • Грицюк Анастасія Юріївна;
  • Кондратюк Юлія Олександрівна;
  • Крищук Ольга Ігорівна;
  • Онисько Артем Артурович;
  • Рарата Ольга Геннадіївна;
  • Рончко Тетяна Миколаївна;
  • Скок Роман Олександрович;

– випускники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5  імені Анатолія Кореневського:

  • Білик Любов Сергіївна;
  • Ізотова Олександра Кирилівна;
  • Кормановська Анастасія Михайлівна;
  • Трухоновець Богдана Володимирівна.

Срібними медалями “За досягнення у навчанні ” нагороджуються:
– випускниця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2:

  • Дружук Анна Миколаївна;
  • Канашина Ірина Сергіївна;
  • Оліщук Анастасія Вікторівна;
  • Середюк Анастасія Романівна;

– випускник навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-ліцей”:

  • Богдан Максим Вікторович;

– випускники  гімназії імені Олександра Цинкаловського:

  • Лупенко Діана Сергіївна;
  • Максимчук Софія Володимирівна;
  • Ворошик Олена Сергіївна;
  • Саганюк Софія Валентинівна.

Нагадаємо, 25-го червня у Володимирі відбулися шкільні випускні, через неочікуваний дощ, церемонію вручення медалей перенесли в будинок культури.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: