Водоканал Володимира запевняє, що питна вода у місті повністю відповідає нормам

Публікації

Водоканал Володимира запевняє, що питна вода у місті повністю відповідає нормам
Водоканал Володимира запевняє, що питна вода у місті повністю відповідає нормам

Напередодні на сайті ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України»була опублікована інформація в якій зазначено. 
Невідповідні проби за показниками якості і безпечності питної води джерел децентралізованого водопостачання встановили майже в усіх районах області. Вище середньообласного ці показники у колишніх Володимир-Волинському, Камінь-Каширському, Ратнівському, Ковельському, Любешівському, Старовижівському, Шацькому районах.
При проведенні вірусологічних, паразитологічних, радіологічних досліджень питної води відхилень від гігієнічних нормативів не виявили. Інфекційних захворювань, пов’язаних з водним фактором передачі збудників, в області не зареєстрували.
В свою чергу, водоканал Володимира-Волинського зазначив, що невідповідність гігієнічним нормативам значної кількості проб питної води виявили на локальних, сільських, відомчих водопроводах, що не стосується централізованого водопроводу міста Володимира –Волинського.
Управління ВКГ інформує про те, що спостереження за якістю питної води централізованої системи водопостачання було відпрацьовано протягом багатьох років. Контроль за якістю води на виході з водозабору по хімічних та бактеріологічних показниках щоденно здійснює відомча акредитована лабораторія, також проводиться аналіз води згідно графіків відбору проб, які розроблені і затверджені начальником управління та погоджені з управлінням Держпродспоживслужби у місті Володимирі – Волинському з тупикових точок, після поривів водопроводу, з водорозбірних колонок тощо…
“Згідно результатів аналізів відомчої акредитованої лабораторії та перевірки здійсненої в березні поточного року Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо дотримання вимог санітарного законодавства, якість води повністю відповідає ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для вживання людиною»”, – зазначають комунальники.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: