Відбулися урочистості з нагоди 30-ліття Збройних сил України

Відбулися урочистості з нагоди 30-ліття Збройних сил України
Відбулися урочистості з нагоди 30-ліття Збройних сил України

6-го грудня в 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого відбулися урочистості з нагоди 30-ліття Збройних сил України. 
Військовослужбовців князівської бригади привітав командир військової частини полковник Олександр Охріменко.
-У цей святковий день, коли Збройні сили України відзначають своє 30-ліття, я висловлюю слова вдячності кожному з вас, шановні побратими, за ваші мужність, терпіння і прагнення Перемоги, яку ми неодмінно здобудемо! Я висловлюю вдячність вашим родинам, які підтримують вас і надихають на щоденну непросту військову службу! Я віддаю шану кожному з наших побратимів, які загинули за свободу та незалежність українського народу. Вічна їм шана та пам’ять. А нам – завершувати те, що вони не встигли. З нагоди Дня Збройних сил бажаю кожному з нас витримки, сили духу, злагоди в родинах і здійснення нашої найзаповітнішої мрії – здобуття Перемоги! – сказав полковник Охріменко.
Військовослужбовці князівської бригади отримали відомчі нагороди, відзнаки, Схвалення та Грамоти командира 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Також військовослужбовці були відзначені Подяками від обласної, міської та районної влади, які вручили міський голова Ігор Пальонка, голови Володимир-Волинської районної державної адміністрації та районної ради Юрій Лобач і Віктор Хиць. 
 Медалями «За волонтерську діяльність» від командувача оперативного командування «Захід» бригадного генерала Сергія Літвінова з нагоди Міжнародного дня волонтера, що відзначається 5 грудня, були нагороджені волонтери, які впродовж років підтримують нашу військову частину.
Пресслужба 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: