Вакцинація населення, готель хасидів, свято Першого вересня були в об’єктиві розмови міського голови з представниками ЗМІ

Вакцинація населення, готель хасидів, свято Першого вересня були в об’єктиві розмови міського голови з представниками ЗМІ
Вакцинація населення, готель хасидів, свято Першого вересня були в об’єктиві розмови міського голови з представниками ЗМІ

«Закликаю всіх громадян подбати про своє здоров’я»
Відповідаючи на питання журналістів про стан вакцинації у громаді, міський голова Ігор Пальонка насамперед повідомив, що буквально напередодні він разом із дружиною та донькою отримали щеплення вакциною «Pfizer» і вважає вакцинацію цілком цивілізованим підходом до вирішення проблеми із захворюванням на коронавірус. Зокрема, за кордоном, де високорозвинена медицина, люди відносяться до вакцинації з цілковитою довірою, а у нас цей процес чомусь проходить із труднощами. Останнім часом кількість охочих отримати щеплення помітно зменшилася. Ставиться питання про вакцинацію педагогів, від якої залежатиме процес навчання. Якщо відсоток вакцинованих педагогів буде менше 80-ти, то діти навчатимуться дистанційно. Ігор Пальонка зазначив, що примусити людину зробити щеплення не має права ніхто, а тому закликав громадян подбати про своє здоров’я. 
Лежачі поліцейські не плануються, ремонт вулиць триває
Як відомо, поклали лежачий поліцейський на вулиці Драгоманова. Однак, як повідомив міський голова, поки що такі лежачі поліцейські не плануються, оскільки змінені технологічні вимоги. Нині розпочато ремонтні роботи на вулицях Павлова, Озерній у Заріччі, Лесі Українки у Федорівці, затим на черзі вулиця Антоновича. У загальному плані – 8 вулиць, на які виготовлена документація, виділено 4 мільйони гривень. Але ще будуть проводитися торги.
Свято Першого дзвоника планується з лінійками, підприємці подбають про харчування дітей
«Діти заскучали за лінійками», - сказав міський голова, коли торкнулися питання про свято Першого вересня. А тому, узгодивши цю тему з управлінням освіти, планується проведення традиційних святкових лінійок, які не мають бути надто тривалими. На них будуть присутні представники міської ради. Звичайно, наголосив Ігор Пальонка, свято відбудеться в такій формі лише за умови, що дозволять карантинні умови. 
Щодо організації харчування дітей у навчальних закладах, то цим питанням займатимуться підприємці. Дошкільні дитячі заклади забезпечені продуктами повністю.
Проведуть заочне громадське обговорення щодо готелю хасидів
Досить серйозну проблему створило у місті приміщення під так званий готель хасидів. У міську раду надійшло три звернення щодо цього. Питання виноситься на заочне громадське обговорення. Міський голова закликає всіх жителів громади висловити свої пропозиції щодо цієї проблеми.
Чи вживатимуть спиртне на фестивалі «Княжий», обговорять на засіданні виконкому
За попередніми даними, вживання спиртних напоїв на фестивалі «Княжий» буде заборонено, зазначив міський голова. Проте це питання винесуть на позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Якщо буде прийнято рішення щодо заборони вживання алкоголю, це стосуватиметься всієї громади, а не тільки громадян Володимира-Волинського. 
Формуються списки військовиків, які отримають квартири в будинку на вулиці Глушкова 
Нещодавно у Володимирі були представники ОК «Захід», які обговорювали інформацію щодо будинку на вулиці Академіка Глушкова. Є також звернення від військових, і нині формуються списки осіб, які отримають квартири в цьому будинку. У Міністерстві оборони України вирішили, що це буде  службове житло. Ігор Пальонка висловив задоволення з приводу того, що питання, яке вирішувалося протягом декількох років, нарешті зрушилося з місця. Незабаром військовики, чиї прізвища є у сформованих списках, отримають ордери на квартири.
Також міський голова повідомив, що обговорювалося питання про те, щоб земельні ділянки, які належать Міністерству оборони, виставити на аукціон для забудови нового житла. Ігор Пальонка спілкувався із волинськими забудовниками, які запевнили, що візьмуть участь в аукціоні. І надійшов лист, в якому повідомляється, що сквер біля військкомату передається в комунальну власність. Тут відбудеться зачистка території.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: