У сквері Володимира кронують та зрізують дерева

У сквері Володимира кронують та зрізують дерева
У сквері Володимира кронують та зрізують дерева

У сквері біля музею ім. О.Дверницького 11 січня розпочали роботи по кронуванню дерев.
Усе це задля того, аби створити передумови для міграції поселень птахів з парку та надання зеленим насадженням привабливого зовнішнього вигляду, інформують на сайті міськради.
Як розповів начальник відділу УЖКГіБ Віктор Фіщук, усього планується кронувати 38 дерев (кронування проводять в межах 30% крони). Десять дерев планують зрізати через їхній стан або надто близьке розташування до будівель, що знаходяться у сквері.
Дерева, у яких наразі нерозгалужена крона, а також хвойні дерева кронувати не будуть. До слова, загальна кількість дерев у сквері – 69.
Також Віктор Фіщук зазначив, що у випадку виявлення кажанів (такі ситуації траплялись при обрізанні дерев у цьому сквері) відразу буде викликана відповідна орнітологічна служба з Луцького зоопарку.
За наявності фінансування та сприятливої погоди планують провести кронування та обрізку дерев поблизу культурно-мистецького центру, вздовж вулиць Ковельської та Луцької, на території старого кладовища.
Нагадаємо, питання «виселення» зі скверу ворон порушували давно. І міська влада і громадськість. З облюбованого місця біля КМЦ їх вдалося прогнати, – там зрізали вершечки дерев. А ось біля музею і біля церкви Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, ворони таборують по цей час.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: