У КМЦ Володимира нагородили талановитих дітей

У КМЦ Володимира нагородили талановитих дітей
У КМЦ Володимира нагородили талановитих дітей

11 червня у культурно-мистецькому центрі відбулося традиційне щорічне вручення премій “Творча обдарованість” учням та педагогічним працівникам дитячих музичної та художньої шкіл Володимира-Волинського, котрі у цьому навчальному році посіли перші місця у міжнародних, всеукраїнських та обласних мистецьких конкурсах.
Перш, ніж приступити до урочистої церемонії нагородження, начальник управління культури і туризму Роман Віслобоков вручив грамоти, які хоч і не стосуються премії, проте є ще одним досягненням учнів художньої школи ім. М. Рокицького, а саме учасникам студії юних писанкарів, котрі брали участь в обласному конкурсі «Великоднє диво».
З вітальним словом звернувся до присутніх заступник міського голови Андрій Гудим, який відзначив, що у залі КМЦ зібрались кращі з кращих вихованців мистецьких шкіл, адже якщо зібрати усіх лауреатів та переможців творчих конкурсів нашої громади, то, напевно, не вистачить і цілої міської площі. Андрій Гудим подякував батькам талановитих учнів, котрі підтримують прагнення своїх дітей, а також педагогам, котрі відкривають та шліфують юні таланти.
Всього цьогорічною премією «Творча обдарованість» було відзначено 92-х талановитих учнів та їхніх викладачів, з них: 22 учні дитячої музичної школи, 41 учень дитячої художньої школи та 29 педагогів ( 21 з музичної школи та 8 з художньої).
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: