Простій шкіл у Нововолинську: що кажуть в управлінні освіти

Простій шкіл у Нововолинську: що кажуть в управлінні освіти
Простій шкіл у Нововолинську: що кажуть в управлінні освіти

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов 28 серпня опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомлення про те, що деякі школи Нововолинська відправили на простій напередодні нового навчального року.
Йдеться про 11 шкіл міста. 
Ситуацію прокоментувала заступниця начальника управління освіти Нововолинської міської ради Вікторія Римарчук.
«На освітню субвенцію нам не вистачало багато коштів. Бракувало 22 мільйони гривень. Простій справді був оголошений із 21 червня по 30 серпня. Але у цей період люди просто були у відпустці. І їх простій був буквально кілька днів. На кожну людину близько 10-11 днів простою, що не відобразилося значно на їхній заробітній платі. Але зараз у нас міська рада надасть кошти. Думаємо, що у вересні цей простій повністю закриємо. Кошти будуть повернуті».
Простій був оголошений лише у школах. За словами заступниці начальника управління освіти Нововолинської міської ради на готовність закладів освіти до нового навчального року це не вплинуло.
«Із 21 по 23 серпня ми вивчали готовність закладів освіти до нового навчального року. Простій не відобразився на підготовці шкіл до нового навчального року. У нас в ідеальному стані укриття. Усі заклади підготовані повністю», – коментує ситуацію пані Вікторія.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: