«Наша мета – щоб усі відвідувачі крамниці «Блиск» були задоволені

«Наша мета – щоб усі відвідувачі крамниці «Блиск» були задоволені
«Наша мета – щоб усі відвідувачі крамниці «Блиск» були задоволені

У нашому місті всі знають магазин «Блиск», що на вулиці Ковельській. Це один з найкращих торгових закладів Володимира-Волинського. Продукція крамниці високо цінується справжніми знавцями ринку. Цього разу наша розповідь про магазин «Блиск – 2», що на вулиці Поліської Січі, 5 Б. Це філія магазину «Блиск», у чомусь – копія, а в іншому – самобутність. Тут працює продавцем чарівна Любов Юрачковська. Як тільки увійдете до торгового закладу, вас відразу вразить блиск вітрин із різноманітними споживчими товарами і побутовою хімією. Любов Володимирівна завжди зустрічає покупців привітною усмішкою, можливо, саме тому під час нашої розмови увесь час заходили люди з різноманітними запитами і потребами. 
- У нашій крамниці в першу чергу орієнтація на покупця, - розповідає пані Любов. – Ми вивчаємо потреби людей, виконуємо замовлення. Ви звернули, мабуть, увагу на те, що в магазині великий вибір зубних паст, шампунів, засобів для прання та чищення одягу і взуття, товарів побутової хімії.  Оскільки «Блиск – 2» розташований на території військового містечка, то наші постійні відвідувачі – військовики. Вони переважно купують предмети білизни, шкарпетки, засоби для і після бриття. Приємно, що часто до нашого магазину приїжджають покупці і з інших районів міста.
Жінок приваблює не тільки побутова хімія і засоби гігієни, а ще й косметика. Тут широкий вибір помад, тоніків та кремів. Продавець допомагає кожній жінці, що звертається до них, знайти свій образ, власний стиль у косметиці, тому завжди тактовно підказує, який колір помади чи тонального крему краще підходить. 
Поряд із косметикою – парфуми відомих брендів. Це в першу чергу знаменитий французький «Шанель». У наявності витончені парфуми з Арабських Еміратів. Правда, не оригінал, але ароматом не поступаються. Володимирські красуні в захваті від них. А ще Любов Володимирівна неодмінно сама осягає аромат парфумів, а тоді пропонує покупцям 
Сумочки, парасольки, гаманці та косметички, помади, лаки, фарба для волосся – та це ж цілий жіночий арсенал задля того, щоб завоювати захоплені погляди чоловіків і надовго залишатися молодими та привабливими. Недарма магазин «Блиск» називають справжнім мінімаркетом. 
Ну а коли вам хочеться відпочити у комфортній обстановці, дати спокій втомленим ніжкам, придбайте зручні тапочки, а ще тут можна підібрати гарні колготки. 
І не лякайтеся, що вдома накопичилося багато справ. Вам знову на допомогу прийде гостинний «Блиск». Пройдіться поглядом по вітринах (так, очі розбігаються, вірю). До ваших послуг широкий асортимент посуду, підвазонники, паперова продукція, дезодоранти, господарські товари (відра, відра для сміття, швабри, мопи). Ви можете потішити своїх близьких новою постільною білизною, рушниками як кухонними, так і банними, а також для обличчя. 
Не забувають у крамниці й про ваших діток. У «Блиску» вам запропонують підгузки, дитячі колготки, засоби для прання в рідких гелях та сипучих порошках. 
Магазин підтримує вітчизняного виробника, оскільки, як вважає пані Любов, тільки таким чином ми піднімемо українське виробництво і забезпечимо достойний рівень життя народу. Звичайно, покупці тут можуть придбати товари із Білорусі та Польщі. 
- Нашою метою є те щоб усі відвідувачі крамниці «Блиск» були задоволені, -  завершує розмову Любов Володимирівна.  – Ми прагнемо, аби наші відвідувачі не просто приходили до магазину і оглядали вітрини, а неодмінно придбали те, що їм потрібне або сподобалось. Вони можуть розрахуватися готівкою або карткою. Для постійних покупців діють знижки. 
У «Блиску» така приємна атмосфера, така благодатна аура, що вийти без покупки просто неможливо. Отож не втрималась і зробила покупку, а ще вийшла з магазину в чудовому настрої. Мабуть, від вражень, які спричинила чудова продукція, а також від приємного спілкування. 
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: