Хочете побувати в «Казці»? Завітайте до крамниці у торговому центрі «Княжий»

Хочете побувати в «Казці»? Завітайте до крамниці у торговому центрі «Княжий»
Хочете побувати в «Казці»? Завітайте до крамниці у торговому центрі «Княжий»

Античний мудрець казав: «Той, хто виріс серед казок, неодмінно потрапить до казки». Звичайно, це був афоризм, автор якого мав на увазі безмежну фантазію і багату уяву людини, яка виросла у світі казок. Та для кожної людини казка – це насамперед дитинство, улюблені іграшки, хороші друзі. А тому і в наші дні слово «казка» неодмінно пов’язане з дітьми. Кафе під назвою «Казка» - це смачні ласощі. Дитяче містечко під такою ж назвою у міському сквері – це атракціони, кумедні статуетки казкових персонажів, гойдалки, пісочниці. А якщо «Казка» - це ціла крамниця , то неодмінно чудовий дитячий світ. 
Три року тому 13 грудня на третьому поверсі торгового центру «Княжий» відкрилась крамниця, яка за короткий час стала популярною не лише серед дітей, а й серед солідних дорослих. Крамниця отримала назву «Казка». 
Коли підходила до торгового центру, випадково зустрілася з літньою жінкою, яка також поспішала до «Казки», щоб вибрати подарунок для внучки. 
- До цих пір люблю дитячі іграшки, дитячий одяг, - сказала жінка.  – Якось в сільській хаті, на горищі, знайшла свого дитячого ведмедика і заплакала. Ось що значить дитинство, іграшки. Часто захожу в такі магазини, щоб просто подивитися на світ дитинства. 
У крамниці привітно зустрічає продавець-консультант Ірина Асмолкова. Вона ознайомлює з магазином, але відвідувачі постійно відволікають від розмови ( а їм увага – першочергово), а тому залюбки оглядаю стелажі та вітрини сама. Відразу впадає у вічі, що власниця крамниці Наталія Володимирівна Василець подбала про товари для дітей різного віку, та найбільше уваги все ж припало малечі. 
У самому центрі посміхаються великі, але кумедні ведмедики, великими очима дивляться ляльки, доброзичливо споглядають тигренята тощо. Такі собі звичні лісові герої, здається, першими вітають малят, які з татами та мамами навідуються до «Казки». Нині у бренді – оригінальні м’які іграшки.  Не втрачають своєї популярності конструктори. Тут можна вибрати від найпростішого конструктора до справжньої головоломки. Великий запит відвідувачів на ігри, які також представлені у дуже широкому виборі. Маленьких господиньок зацікавлять кухні, швейні майстерні , набір посуду, газові плитки, їдальні для звіряток. Не забувають в крамниці і про літній відпочинок. Тих, хто прагне відпочивати на водоймах, зацікавлять басейни, круги, мотоцикли і велосипеди, водні пістолети. 
Повільно наближаємось до товарів, призначених для старших віком діток. Слід звернути увагу, що у розташуванні товарів помічається певна вікова послідовність, наче ми поволі переходимо з віку маленьких діток до старшого. І впадають у вічі спортивні ігри, в першу чергу для юних інтелектуалів. Це вікторини, ребуси, головоломки. Кожна настільна гра  пов’язана з окремою галуззю науки, а тому дитина може вибрати саме ту, яка їй цікава. Юні зоологи неодмінно  придбають для своїх колекцій набори тварин , для майбутніх підкорювачів сцени пропонуються музичні інструменти. Ті, хто мріють стояти на варті Батьківщини, зацікавляться наборами військової техніки. 
Та слід подумати і про серйозне навчання. Будь ласка, початківці в навчанні, на вас чекають  ігри по вивченню літер, годинника, цифр, кольорів, логічні вправи тощо. А вже скільки в крамниці різноманітних наборів ручок та фломастерів, кольорових олівців, то й сказати важко. Якщо ви зацікавилися певною наукою і бажаєте розширити свої знання, то господарі торгового закладу подбали про цікаві книги, які допоможуть вам розкрити секрети нашого світу. 
 Аби матусі не витрачали зайвий час для пошуку речей для немовлят, то памперси, брязкальця, а також дитячий одяг розташовані так, щоб відразу на них звернути увагу. 
А ще не забуваймо і про наших маленьких модниць. Для них є сумочки, парасольки, халохуби. 
У магазин приходять ще й для того, щоб придбати подарунки. Продавці, які є одночасно консультантами, радять, що краще придбати, враховуючи вік, стать та інтереси дитини.
- У нашому магазині відвідувачі завжди отримують змістовні консультації. Два рази на тиждень відбувається поповнення товару. Ми завжди враховуємо запити наших покупців, - каже Ірина Асмолкова.
Наша заочна екскурсія підходить до кінця. Та, як радить народна мудрість, краще сто разів побачити, ніж один раз почути. Отож, завітайте до «Казки», до доброго,  радісного і щасливого світу дитинства. Хай казка буде поруч з вами навіть у будні і хай тільки в казках героям буде страшно. 
Антоніна Булавіна м. Володимир

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: