На вулицях Володимира зросте кількість інспекторів муніципальної варти

На вулицях Володимира зросте кількість інспекторів муніципальної варти
На вулицях Володимира зросте кількість інспекторів муніципальної варти

Працівники муніципальної варти, які охороняють сьогодні міську раду у Володимирі-Волинському, будуть працювати на благо громади. Для охорони ж приміщення ради платитимуть за послуги охоронній фірмі. Таким чином збільшать штат муніципальної варти, яка займатиметься проблемами міста.
Це вийде дешевше та ефективніше, розповів Ігор Пальонка під час брифінгу 27-го квітня.
Як зазначив мер, працівники муніципальної варти ще проходять навчання у Луцьку. Поки потрібної ефективності у роботі немає, проте вже незабаром вона прогнозується. Так інспектори зможуть, за наявності необхідного обладнання, штрафувати порушників правил паркування.
Муніципалів, які обходитимуть місто, побільшає, оскільки ті, що сьогодні охороняють приміщення міської ради, працюватимуть на благо міста.
“Після Великодніх свят будемо займатися. Невелика ефективність є. Хочемо зробити міцну структуру з муніципальної варти”, – сказав Пальонка.
Також він зазначив, що для функціонування струтури та оперативності роботи, муніципалам потрібен автомобіль. Поки питання його купівлі вивчають. Шукають і приміщення для перебування, ймовірно зупиняться на будівлі Зарічанської сільради, де вже облаштували місце для поліцейського офіцера громади.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: