У Іваничівській громаді перейменують вулиці: створили комісію при виконкомі

У Іваничівській громаді перейменують вулиці: створили комісію при виконкомі
У Іваничівській громаді перейменують вулиці: створили комісію при виконкомі

В Іваничах відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Іваничівської селищної ради.  
Збори провели 26 травня. Про це повідомляють на сайті громади.
Члени виконавчого комітету обговорили та прийняли рішення про порядок встановлення, утримання, обслуговування та демонтаж пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території громади.
На засіданні виконкому утворена комісія, до повноважень якої входить проведення обстеження пам’яток (об’єктів) культурної спадщини в  Іваничівській територіальній громаді на предмет виявлення їх невідповідності законам України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років».
Народні депутати підняли актуальне питання перейменування окремих вулиць на території Іваничівської громади, назви яких прямо чи опосередковано пов’язані із російсько-радянською ідеологією.
Присутні на засіданні виконкому, згідно з вимогами Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонім) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та чинним законодавством про декомунізацію, утворили топонімічну комісію Іваничівської селищної ради для проведення процедури найменування (перейменування) вулиць, провулків на території Іваничівської територіальної громади.
Крім цього, члени виконкому затвердили Положення про пункт прийому та видачі гуманітарної допомоги Центру надання соціальних послуг Іваничівської селищної ради в новій редакції.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: