В Устилузькій громаді планують перейменувати дві вулиці

Публікації

В Устилузькій громаді планують перейменувати дві вулиці
В Устилузькій громаді планують перейменувати дві вулиці

З 10-го червня по 13-те липня включно в Устилузькій міській раді будуть проводитися громадські слухання та обговорення щодо перейменування двох вулиць територіальної громади.
Вулицю Терешкової в селі Тростянка планують переназвати на вулицю Лесі Українки. А вулицю Карбишева в селі Хотячів на вулицю Незалежності, пише офіційний сайт громади.
До участі в обговоренні запрошують всіх мешканців громади та депутатів.
Обговорення відбудуться 12:00 13-го липня 2021 року в приміщенні фельшерсько-акушерського пункту села Тростянка за адресою: село Тростянка, вул. Гуденка, 1а та о 15:00 13-го липня 2021 року в приміщенні клубу за адресою: село Хотячів, вул. Карбишева, 36. 
Зауважують, що пропозиції та зауваження громадян прийматимуться до 16:00 12-го липня у письмовій формі за адресою: 44731, м. Устилуг, вул. Володимирська, 40 або на електронну пошту: [email protected].соm.
Влада громади нагадує, що зміні назви вулиці чинним законодавством не передбачено обов’язково змінювати «штамп» у паспорті у зв’язку з цим.
Перереєстрація місця проживання особи може відбуватися під час заміни паспорта, вклеювання нових фотокарток, зміни прізвища тощо.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: