В Устилузькій громаді нагородили безвісти зниклого солдата Івана Сукача

В Устилузькій громаді нагородили безвісти зниклого солдата Івана Сукача
В Устилузькій громаді нагородили безвісти зниклого солдата Івана Сукача

В Устилузі нагородили безвісти зниклого солдата Івана Валерійовича Сукача, жителя села Ворчин.
Почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест» вручив міський голова та та представник Володимир-Волинського РТЦК СП його мамі Лідії, татові Валерію та синові В’ячеславу Сукачам. Про це пишуть на сторінці міської ради Устилуга.
Довідково: Іван Валерійович Сукач народився 1984 року в селі Сукачі Старовижівського району Волинської області. В 1989 році сім'я переїхала в село Ворчин. В 1992 році Іван Валерійович пішов в перший клас Зорянської  восьмирічної школи, яку закінчив у 2000 році. В цьому ж році вступив до ПТУ 21 села Овадно, яке закінчив у 2003 році. Відразу був призваний на строкову службу до лав ЗСУ. З 2005 по 2008 служив по контракту  в прикордонних військах.
Одружився, виховує сина Сукача В'ячеслава Івановича. В 2014 році був мобілізований на військову сл єужбу, а в 2015  демобілізувався. Працював у ТзОВ "Прогрес ". В грудні 2022 року отримав повістку і був призваний по мобілізації в ЗСУ. 
Гідно виконуючи свій військовий обов’язок та беручи участь в обороні держави і стримуючи збройну агресію російської федерації Іван Сукач зник безвісти 26 грудня 2023 в н.п.Синьківка, Купянського району, Харківської області.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: