На площі Героїв облаштовують ковзанку

На площі Героїв облаштовують ковзанку
На площі Героїв облаштовують ковзанку

10 січня упродовж дня на площі Героїв у місті Володимирі тривали роботи з облаштування ковзанки. Спочатку було встановлено дерев’яну огорожу, постелено спеціальну плівку, а ввечері бригада з водозабору управління водопровідно-каналізаційного господарства залила перший шар льодового покриття. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Можливість реалізувати мрію багатьох володимирчан з’явилась завдяки мінусовій температурі повітря, яка, згідно із прогнозом, триматиметься протягом наступних кількох днів. Дерев’яну огорожу та плівку було закуплено ще до Нового року, проте погодні умови, на жаль, не дозволяли облаштувати каток раніше.  
За словами заступника міського голови Андрія Гудима, на катку передбачена оренда ковзанів, яку буде здійснювати приватний підприємець. Її вартість становитиме 50-70 гривень. Зі своїми ковзанами на каток пускатимуть безплатно. 
Сподіваємось, що морозна погода протримається якомога довше і кожен охочий зможе скористатися можливістю покататися на ковзанці, яку вперше облаштовують у центрі нашого міста.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: