Оголосять новий конкурс на проект реконструкції площі Героїв у Володимирі

Оголосять новий конкурс на проект реконструкції площі Героїв у Володимирі
Оголосять новий конкурс на проект реконструкції площі Героїв у Володимирі

Для того, щоб створити візуалізацію-пропозицію майбутньої площі Героїв у Володимирі-Волинському, яка би сподобалася громаді, оголосять новий конкурс.
Так вирішили депутати громади під час засідання сесії 19-го березня. Голова фракції «За Майбутнє» дизайнер Андрій Гнатюк вніс пропозицію провести подібний конкурс. Бажано – передбачити винагороду переможцю. Її підтримали депутати.
За його словами, архітектор Андрош Бідзіля, який вже виграв тендер на створення концепції і ПКД проєкту площі, запропонував застарілий варіант, який, згідно голосування у мережі, мешканцям міста не сподобався.
Тому, поки не пізно, варто створити візуалізацію, яка би сподобалася містянам. Для цього варто оголосити конкурс та визначити концепцію-переможця, а потім її запропонувати архітектору, який завершить роботу з виготовлення необхідної для реконструкції документації, враховуючи пропозицію-виграш.
Розірвати договір з архітектором, який раніше виграв тендер, місто не має права, проте можна зробити так, аби він зробив саме те, що подобається мешканцям Володимира.
Як зазначили на сесії, йдеться про реконструкцію площі до бордюри, де розміщений меморіальний комплекс і обеліск Слави.
Це, як зауважив на запитання депутатів, архітектор міста Тарас Киба, “для уникнення дебатів, що робити з вічним вонем. Тому свідомо відійшли від цього полічтиного питання”.
Як зазначили депутати, площа – це не від бордюра до бордюра. Треба вирішувати також, що робити з меморіальним комплексом.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: