Митрополит УПЦ МП Онуфрій роздавав шоколадки у Зимненському монастирі

Митрополит УПЦ МП Онуфрій роздавав шоколадки у Зимненському монастирі
Митрополит УПЦ МП Онуфрій роздавав шоколадки у Зимненському монастирі

Предстоятель Української Православної Церкви московського патріархату, Блаженніший Митрополит Онуфрій з різдвяним візитом на Волині.
У день молитовного шанування мучеників 14 тисяч младенців від Ірода у Віфлеємі вбитих, Блаженніший владика очолив літургію у Святогірській Успенській Зимненській ставропігійній жіночій обителі. Про це пишуть на сторінці монастиря.
Його Блаженству співслужили інші священники московського патріархату: митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, вікарії Київської єпархії єпископ Ірпінський Лавр та єпископ Бородянський Марк, епископ Камінь-Каширський Афанасій духовенство монастиря та гості обителі у священному сані.
За богослужінням молилась настоятелька обителі ігуменя Стефана (Бандура) із сестрами обителі.
У молитві Предстоятель попросив у Бога перемоги українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, та дарування миру нашій державі Україні. Традиційно для періоду після-свята на звершення Божественної літургії був звершений чин славлення. 
Наприкінці літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав ігуменю Стефану та сестер монастиря, паломників та вірян обителі з Різдвом Христовим та благословив волинську паству.
Після богослужіння митрополит Онуфрій роздавав вірянам шоколадки, за що йому цілували руку.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: