Митрополит Волинської єпархії ПЦУ прокоментував появу священників УПЦ мп в календарі Кирила

Митрополит Волинської єпархії ПЦУ прокоментував появу священників УПЦ мп в календарі Кирила
Митрополит Волинської єпархії ПЦУ прокоментував появу священників УПЦ мп в календарі Кирила

Ієрархи УПЦ (так досі в Україні зареєстровано московський патріархат) неодноразово запевняли, що нічого спільного не мають із московитами, що їхня церква дуже самостійна і незалежна. Але ось у москві вийшло чергове офіційне видання – «Патриарший календарь на 2024 год». І там є всі архієреї цієї структури в Україні… Митрополита Онуфрія, який очолює УПЦ, як і раніше, записано «постоянным членом Священного Синода» – керівного органу всієї московитської церкви.
Пресслужба єпархії з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла прокоментувала резонансну новину у фейсбуці.
Звісно, вже звично, що агресор весь світ засипає фейками. Невже й це брехня? Дивовижно, але не цього разу. Чому? Бо ні «митрополит Киевский і всея Украины Онуфрий», ні «митрополит Владимир-Волынский и Ковельский Владимир», ні «митрополит Волынский и Луцкий Нафанаил», ні «епископ Камень-Каширский Афанасий», ні інші їхні співслужителі офіційно не спростували і, певно, не спростують приналежність до церкви країни-терористки. Адже вони ніколи не оголошували про вихід із мп.
Є ще один аргумент, що цього разу московитський церковний лідер не обманює. В його календарі нема митрополитів Симеона (Шостацького) й Олександра (Драбинка), які раніше були архієреями мп, але дійсно відреклися від окупанта і зараз – у складі єпископату Православної Церкви України.
“Священники й миряни парафій, які, живучи в Україні, досі підпорядковуєтесь московитським архієреям! Отямтесь і виходьте з церкви країни, що вбиває нас!” – йдеться у повідомленні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: