Реклама
Без імені
09/08/2021 - 22:14
Очільниця управління освіти Волинської ОДА Людмила Плахотна розповіла, чи допустять до роботи з початку навчального року невакцинованих волинських вчителів.
Про це пише ІА “Конкурент”.
За словами головної освітянки Волині, у області поки не планують вводити обмеження для роботи вчителів, які ще не зробили щеплення.
“Нема в нас такого на Волині, і правил таких немає. Є тільки рішення МОЗу і санітарного лікаря, що якщо у нас буде погіршуватися ситуація, і ми із “зеленої зони” будемо виходити в якусь іншу, то дозволять працювати стаціона... Читати далі
09/08/2021 - 22:05
Міський голова Ігор Пальонка прийняв розпорядження про проведення конкурсу на заміщення посади перекладача для реалізації проєкту «Разом задля здоров’я та благополуччя жителів Володимира-Волинського та Цвікау» в межах програми Європейського Союзу «NAKOPA».
Вимоги до кандидата:
вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
впевнене володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами;
вільне володіння державною мовою;
вільне володіння іноземною мовою (німецькою);
загальний стаж роботи на підп... Читати далі
09/08/2021 - 21:54
Міський голова Ігор Пальонка прийняв розпорядження про проведення конкурсу на заміщення посади проєктного менеджера для реалізації проєкту «Разом задля здоров’я та благополуччя жителів Володимира-Волинського та Цвікау» в межах програми Європейського Союзу «NAKOPA».
Вимоги до кандидата:
вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста;
впевнене володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами;
вільне володіння державною мовою;
володіння іноземною мовою (німецькою);
загальний стаж роботи на пі... Читати далі
09/08/2021 - 21:49
9 серпня міський голова Ігор Пальонка отримав першу дозу вакцини Pfizer у кабінеті вакцинації КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» та власним прикладом показав, що щеплення від COVID-19 робити необхідно.
«Минулого року я вже переніс цю хворобу, яка, на щастя, минула без значних наслідків для мого здоров’я, проте, вирішив щепитись, проявивши таким чином турботу і про здоров’я тих людей, що поруч. Також сподіваюсь, що на власному прикладі мотивую жителів громади отримати щеплення, адже на даний час вакцинація – од... Читати далі
09/08/2021 - 21:46
У 7-му річницю загибелі начальника зв’язку 51-ої окремої механізованої бригади майора Віктора Хмелецького його рідні та побратими, які мали честь служити з ним, поклали квіти до місця його останнього спочинку, схилили голови в молитві перед його світлою пам’яттю, згадували побратима, сина, брата, чоловіка, тата… Офіцера і Людину…
Майор Хмелецький загинув 28 липня 2014-го поблизу Савур-Могили, зайняти яку готувалися наші війська… Минуло 7 років, і війна триває. І нам завершувати те, про що так мріяв Віктор Хмелецький: здобувати пере... Читати далі
09/08/2021 - 18:52
Запрошуємо громадськість узяти участь в оприлюдненні пропозицій та зауважень щодо детального плану території земельної ділянки по вулиці Драгоманова, 6 у місті Володимирі-Волинському для зміни цільового призначення земельної ділянки, яке відбудеться 11 серпня 2021 року у конференц-залі ЦНАПу (2-й поверх) о 18:00.
09/08/2021 - 18:33
Під час сесії міської ради 6-го серпня депутат Андрій Гнатюк озвучив запит про необхідності облаштування спортивного майданчика на вулиці Луцькій поблизу будинків 101, 103 та 105 у Володимирі.
У цьому районі, житловий фонд якого налічує понад 700 квартир, відсутня спортивна інфраструктура.
У своєму запиті депутат просить міську владу погодити місце, де можна збудувати спортивний майданчик та передбачити кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації.
Запит щодо необхідності облаштування спортивного майданчика по вул. Луцька,... Читати далі
09/08/2021 - 15:29
28 липня голова Володимир-Волинської райради Віктор Хиць разом із директором КП «Володимир-Волинський районний центр підготовки територіальної оборони» Олегом Бойком здійснили виїзну робочу зустріч до Затурцівської сільської ради. У зустрічі взяли участь голова Затурцівської сільради Юрій Ковальчук та його заступник Володимир Бощук. Вони обговорили питання подальшої співпраці Затурцівської сільської ради з Центром тероборони в напрямку проведення навчань з національно-патріотичного виховання школярів та молоді. Олег Бойко ознайомив з... Читати далі
09/08/2021 - 10:29
Проєкт «ГОВЕРЛА» – це п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією «DAI Global LLC (DAI)».
Проєкт працюватиме в тісній координації з органами влади, передусім із Міністерством розвитку громад та територій України і Верховною Радою України. Крім того, співпрацюватиме з іншими проєктами, які фінансуються USAID та іншими донорами задля надання відповідної та своєчасної технічної допомоги.
Тож отримали запрошення взяти участь у першому відборі проєкту 4 громади Володимир... Читати далі
09/08/2021 - 05:46
29 липня заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук та заступник голови райдержадміністрації Віктор Фіщук провели інспектування роботи центрів масової вакцинації Володимир-Волинського району, що знаходяться у м. Володимир-Волинський на вул. Павлова, 20 та м. Нововолинськ на пр. Дружби, 19. Варто нагадати, що на сьогодні щеплення є безкоштовні та не потребують попереднього запису. Кожен, не залежно від віку і професії, може отримати вакцину у найближчому пункті вакцинації. Посадовиця особисто поспілкувалася з охочими вакци... Читати далі
09/08/2021 - 00:42
29 липня перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапожніков підписав розпорядження, яким вчергове визначаються обмежувальні заходи з метою попередження гострої респіраторної хвороби SARS-CoV-2, спричиненої коронавірусом COVID-19, серед працівників Володимир-Волинської районної державної адміністрації. Документом допуск усіх осіб до адміністративних будівель, споруд i службових приміщень, де розташовані РДА та її структурні підрозділи, дозволяється здійснювати з обов’язковим дотриманням протиепідемічних заходів та обмежень,... Читати далі
08/08/2021 - 19:39
29 липня перший заступник голови РДА Віктор Сапожніков відвідав Оваднівський професійний ліцей, де за планом наприкінці вересня – на початку жовтня мають відбутися десятиденні навчання двох батальйонів територіальної оборони області, що загалом налічуватимуть 350 резервістів. Віктор Борисович зустрівся із сільським головою Сергієм Панасевичем та директором навчального закладу Володимиром Пашком, інформують на сайті Оваднівської сільради.
Керівник ліцею профтехосвіти відразу ж озвучив головну проблему закладу, яка стоїть на заваді цим... Читати далі











