Делегація з Володимира відвідала місто Фастів

Делегація з Володимира відвідала місто Фастів
Делегація з Володимира відвідала місто Фастів

На минулому тижні делегація з Володимира відвідала місто Фастів Київської області, де вивчали досвід роботи сміттєсортувальної лінії.
Серед інших, у складі делегації також був директор КП «Полігон» Володимир Собіпан, – повідомляють комунальники у фейсбуці.
Сміттєсортувальну лінію у Фастові запустила фірма, заснована в 2012 році. Фірма також займається організацією збору та вивезення ТПВ у населення, сортуванням та утилізацією ТПВ. Вони також імпортують якісні контейнери для збору ТПВ, займаються будівництвом та облаштуванням майданчиків для збору ТПВ. А ще фірма будує інноваційні підземні майданчики, для прийому ТПВ у населення (адаптовані під наші реалії), виготовляють, монтують, запускають в роботу комплекси для сортування сміття.
Представники Володимира мали можливість ознайомитися з технологічним процесом переробки сміття, наочно побачити всі процеси, які відбуваються на сміттєсортувальній лінії.
Довідково: місто Фастів (центр Фастівської громади і Фастівського району) має більше 45 тисяч населення. Сміттєсортувальна лінія приймає відходи з усього міста і навколишніх громад, а це більше 100 тисяч населення. Сміттєсортувальна лінія працює у режимі нон-стоп, іноді доводиться працювати й вночі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: