Володимир має ще одного побратима

Володимир має ще одного побратима
Володимир має ще одного побратима

Протягом двох днів, із 13 по 14 травня, з робочим візитом у Володимирі перебувала делегація з польського міста Мальборк. Мета візиту іноземної делегації, до складу якої увійшли бургомістр Марек Хажевскі разом зі службовцями тамтешньої міської ради Ярославом Бартосіком, Аліною Заїкою, Кшиштофом Левандовські та Гжегожем Конішевскі, – обговорення питань щодо подальшої співпраці між містами Володимир та Мальборк. 
Розпочався візит зі знайомства із Координаційним центром Володимир-Волинської міської ради, адже, завдяки привезеній польською делегацією допомозі, гуманітарні склади поповнилися продуктами харчування, засобами гігієни, дизельними генераторами, бензопилами та іншими потрібними речами.
Під час зустрічі з міським головою Ігорем Пальонкою, яка відбулась у приміщенні міської ради, гості з Мальборка розповіли про своє місто, яке знаходиться неподалік Балтійського моря. Як з’ясувалось, у Мальборка та Володимира чимало спільного: кількість населення, давня історія, розміщення у містах військових з’єднань. Тож обидві сторони виявили зацікавлення у співпраці у різних сферах: туризмі, медицині, житлово-комунальній галузі тощо.
У межах візиту гості з Польщі відвідали ряд об’єктів у нашому місті. Зокрема, разом із заступником міського голови Андрієм Гудимом, начальником відділу міжнародної діяльності та туризму Катериною Підгурець побували у ТМО, на елеваторі ТзОВ «П’ятидні», а також на водоканалі. Директорка ТІЦ Ірина Ковальчук провела для делегації цікаву екскурсію містом.
У підсумку візиту домовилися про наступні кроки у напрямку співпраці. Мальборк та Володимир підготують відповідні документи з намірами співпраці, після чого відбудеться підписання офіційної угоди про партнерство. Як зазначив Марек Хажевскі, у Мальборка ще немає українських міст-партнерів, тож співпраця з Володимиром для них дуже цікава.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: