Міський голова Устилуга відвідав Всесвітню виставку «Dubai Expo 2020»

Міський голова Устилуга відвідав Всесвітню виставку «Dubai Expo 2020»
Міський голова Устилуга відвідав Всесвітню виставку «Dubai Expo 2020»

Із 13 по 17 листопада 2021 року устилузький міський голова Віктор Поліщук  у складі другої делегації керівників органів місцевого самоврядування та активних учасників Всеукраїнського освітнього проєкту з подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив» відвідав Всесвітню виставку «Dubai Expo 2020», що триває у Дубаї (ОАЕ). Про це інформують на сайті Устилузької громади.
Поїздка відбулась у рамках співпраці Всеукраїнської організації органів місцевого самоврядування Асоціації міст України, Мінцифри, ГО «Центр освітніх реформ “Наші діти”» та Устилузької міської ради.
Виставка «Dubai Expo 2020» – це обмін надихаючими новими перспективами, які вирішують найбільші виклики та можливості нашого часу, це інновації, що змінюють наше життя, це світ надзвичайно високих технологій. 192 країни-учасниці у своїх павільйонах демонструють нові ідеї розвитку, діляться сучасним світовим досвідом.
Для України цьогорічна виставка була особливою, адже вперше на локації «Expo 2020» наша країна збудувала власний павільйон, емблемою якого стали 9 жовто-блакитних крапок, що символізують тему «Smart Ukraine: Connecting Dots» («Розумна Україна: точки підключення»). Приємно було побачити, що український павільйон – один із найкращих на виставці в Дубаї, а наші освітні смарт-інновації відповідають світовим тенденціям сталого розвитку.
Слід відмітити, що виставка «Expo 2020» – це не лише демонстрація новітніх технологій, а й налагодження комунікацій з очільниками громад усієї України, це обмін досвідом та ідеями, що дасть можливість найкращі практики застосовувати у своїй діяльності.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: