До Володимира завітала делегація з Чернігівщини

До Володимира завітала делегація з Чернігівщини
До Володимира завітала делегація з Чернігівщини

6 липня у Володимирській міській раді приймали делегацію з Чернігівщини. До нас завітали представники Іванівської, Бобровицької, Сновської та Менської територіальних громад і Чернігівської обласної військової адміністрації.
Зустріч присвятили питанню впровадження у нашій громаді інструментів е-демократії та цифровізації в рамках програми EGAP, яку представляла її регіональна координаторка у Волинській області Оксана Киричук.
Гостей привітали міський голова Ігор Пальонка та керуючий справами Ірина Лошенюк, розповіли про особливості регіону, виклики, з якими довелось стикнутись Володимирщині після початку повномасштабного вторгнення російської федерації, коли до Володимира і через наше місто до кордону рушив потік біженців.  
У роботі з внутрішньо переміщеними особами якраз і допомогло сприяння програми EGAP, завдяки якій у місцевому ЦНАПі були встановлені зчитувачі ID-карток, що прискорило процес реєстрації людей, які потребували захисту. Про цей та чимало інших, спільних з EGAP, проєктів, які допомагають спростити володимирцям доступ до потрібної інформації, розповіла чернігівцям начальниця відділу цифрового розвитку та цифровізації Наталія Єдинак.
Ідеться про послугу «Мобільна валіза», окремо створений сайт для Центру надання адміністративних послуг, чат-бот «СВОЇ», станцію моніторингу якості повітря, розміщену на приміщенні ЦНАПу, переваги системи електронного поіменного голосування «Голос» та впроваджені заходи з кібербезпеки та ін.
Працівниці відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій Оксана Виваль, Ярослава Петлюк та Анастасія Азанова розповіли про досвід роботи громадського бюджету, який дозволяє мешканцям громади втілювати в життя найцікавіші з ідей громадських активістів.
Представники Чернігівщини взяли активну участь в обговоренні почутого,  ділились і своїм досвідом щодо функціонування ЦНАПів чи системи бюджету участі, ставили чимало запитань стосовно впровадження сучасних онлайн-сервісів у Володимирі, місті, яке має високий рейтинг прозорості у діалозі між владою та громадою серед ста українських міст, сформований онлайн-платформою «Transparent cities/Прозорі міста».
У межах візиту до міста делегація відвідала також Центр надання адміністративних послуг і ознайомилась із його роботою.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: