Вшанували пам’ять Леоніда Дергача

Вшанували пам’ять Леоніда Дергача
Вшанували пам’ять Леоніда Дергача

Незважаючи на те, якими військовими і фронтовими стежками веде нас доля, у наших серцях назавжди залишаються ті, із ким звела війна, із ким воювали пліч-о-пліч, кому довіряли своє життя і Україну.
Командир 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко разом із побратимами вшанував пам’ять Леоніда Дергача з позивним «Академік», командира 9 роти 72 окремої механізованої бригади, який загинув 1 лютого 2017 поблизу Авдіївки.
Разом із батьками та побратимами поклали квіти на могилу Леоніда Валентиновича в його рідному селі Зарожани Чернівецької області.
Посмертно Леонід Дергач був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та відзнакою «Народний Герой України». «Академіку» назавжди залишилося 37.
Із часу його смерті минуло 5 років. Та є рани, над якими час невладний… 
-Я був командиром батальйону, в якому служив Леонід, - розповів полковник Олександр Охріменко. – Його загибель стала величезною втратою для мене як командира, для роти «Академіка», для батальйону, для бригади… Україна втратила воїна і свого відданого сина, рідні Леоніда – сина, чоловіка і тата, усі ми, хто мав честь служити з «Академіком» пліч-о-пліч, – побратима і друга… Ця втрата непоправна. Але ми продовжуємо боротьбу, в пам’ять про Леоніда ми мусимо завершити те, що він не встиг, – здобути Перемогу! 
Полковник Олександр Охріменко висловив вдячність батькам Леоніда Дергача за те, що виростили гідного сина, патріота України, Людину з великої літери.
 Коли закінчиться війна, ми запалимо свічі пам’яті за всіма загиблими побратимами… Вони горітимуть вічним вогнем, нагадуючи ціну української незалежності і тих, хто зберіг її ціною власних життів і кров’ю…
Пресслужба 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: