У Володимирі відзначили 163 річницю перепоховання Тараса Шевченка

У Володимирі відзначили 163 річницю перепоховання Тараса Шевченка
У Володимирі відзначили 163 річницю перепоховання Тараса Шевченка

22 травня відзначається 163-річниця перепоховання Тараса Шевченка – Великого Кобзаря, символу національної свободи, гордості та незалежності.
Про це повідомляють на сайті міста.

З цієї нагоди біля пам’ятника поета в парку "Слов’янський" в місті Володимир зібралися представники міської й районної влади, а також громадськість. Пам'ять видатного митця вшанували згадкою його творів, які виконали ведуча заходу – працівниця Центру культурних послуг Руслана Ватлаєва та учениця ліцею №1 Яна Кіяк.
До присутніх звернувся громадський діяч Дмитро Себій, закликавши українців прислухатись до заповідей Кобзаря та стати більш національно свідомими, що є особливо важливим у нинішній боротьбі проти ворога.
Квіти до постаменту Тараса Шевченка поклали міський голова Ігор Пальонка, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, начальник Володимирської РВА Юрій Лобач та голова районної ради Віктор Хиць.
Нагадаємо, що Тарас Шевченко помер 10 березня 1861 року в Санкт-Петербурзі, де його й поховали. Проте згодом друзям митця вдалося виконати його "Заповіт". Того ж року, 22 травня, генія перепоховали на Чернечій горі в Каневі, як він і просив: "... на Вкраїні милій".

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: