Відвідини бригади, заборона московського патріархату, законність кадрових призначень обговорили журналісти з міським головою

Відвідини бригади, заборона московського патріархату, законність кадрових призначень обговорили журналісти з міським головою
Відвідини бригади, заборона московського патріархату, законність кадрових призначень обговорили журналісти з міським головою

Зустрілися з нашими захисниками, дізналися про їхні потреби
Міський голова Ігор Пальонка разом із депутатами районної і обласної рад відвідали 14-у ОМБр. На зустрічі були присутні капелани, виконувач обов’язків начальника штабу, воїни. Командувач частини саме керував військовими діями, а тому не міг прийняти гостей. Делегація міської ради поспілкувалася з військовими про те, яка наразі потрібна допомога. Надійшли прохання щодо дизель-генераторів і форми. Уже проплачений аванс за пошиття форми з міського бюджету. Отож є надія, що фабрика швидко реалізує замовлену продукцію. В центрі уваги було питання щодо створення у Володимирі реабілітаційного центру. Це зараз актуально. На сесії це питання буде проговорюватися з депутатами. Найкращим місцем для створення центру є приміщення колишньої інфекційної лікарні. Будуть запрошені фахівці, зокрема проєктанти. За кошти місцевого кошторису розпочнуться роботи. Підбиратимуться люди, які мають досвід. Уже є звернення від представників Сполучених Штатів Америки, котрі мають досвід в’єтнамської війни. Готові надати допомогу поляки. Центр, очевидно, буде підрозділом ТМО, оскільки там є всі ліцензії і лікарі. 
Настрій у військових бойовий, оптимістичний, хоча йдуть важкі бої. Гості привезли захисникам автомобілі, на базі яких є холодильна установка. Вона необхідна, оскільки псуються продукти. Також захисники отримали станцію для подачі води, ємкості для пральних машин, душів, багато медикаментів (127 препаратів). Нині у бригаді створюються нові підрозділи, а тому є потреба в планшетах та ноутбуках, тактичних окулярах, розгрузках, дронах. 
Радує, що коли проїжджали Харківською, Дніпропетровською, Полтавською областями, то звернули увагу, що всі поля засіяні. Спостерігається якісний обробіток ґрунту, місцями з поливом. До слова, усі аграрії у Володимир-Волинській  громаді засіяли ниви, хоч дехто пересівав, бо посіви підмерзли. Також місцями цукрові буряки залив сильний дощ, але вже також пересіяли. 
Учасники студії «Лодомир» скаржаться на неможливість провести благодійний концерт
Оскільки благодійні концерти також становлять допомогу армії, учасники студії «Лодомир» поскаржилися на те, що їм не дали можливості провести такий захід. Міський голова прийняв рішення, що у зв’язку з трагічними подіями, які ще недавно мали місце в місті, на вулиці краще концертів не проводити. Вони можуть проходити тільки в закритих приміщеннях. 
Чи приймуть рішення про заборону московського патріархату у Володимирі
3-го червня має відбутися сесія міської ради. Одним з основних питань буде перейменування громади, оскільки назва міста вже змінена, а громади – ще ні. Щодо заборони московського патріархату, поки такого питання в порядку денному немає. Депутати можуть внести таке рішення, тоді будуть  розглядати, можливо, навіть під час сесійного засідання. 
Яка ситуація в громаді з тимчасово переселеними особами
Станом на сьогодні у громаді 4 170 переселених осіб. Із них 8 діток отримують дошкільну освіту, 113 – навчаються в школах. Працевлаштовані особи є в ТМО, на приватних підприємствах, а також у комунальних. Але потреба в працевлаштуванні є. 
Кадрові призначення відбуваються без конкурсної процедури
Усі кадрові призначення у міськвиконкомі відбулися згідно з чинним законодавством. У міського голови є право укладати угоди, але, відповідно до цих угод, працівники не можуть більше пів року перебувати на цих посадах. На сьогодні вже прийнята нова постанова Верховної Ради, яка надає можливість міському голові під час дії воєнного стану приймати без конкурсів на роботу працівників. 
Чому під час сирени було зачинене укриття
Щодо укриттів, то до міського голови надійшла лише одна скарга півтора місяця тому від мешканців вулиці Ковельської, 113. Більше скарг не надходило. Створена група, яка перевіряє укриття. Ця група за викликом негайно виїжджає і має право зривати замки, якщо укриття виявиться зачиненим. Потрібно дбати у першу чергу про збереження життя людей. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: