У Володимирі чекають на вакцину, щоб робити щеплення медикам та людям старше 80 років

Публікації

У Володимирі чекають на вакцину, щоб робити щеплення медикам та людям старше 80 років
У Володимирі чекають на вакцину, щоб робити щеплення медикам та людям старше 80 років

У Володимирі-Волинському готові розпочати вакцинацію медиків та людей старше 80-ти років. Саме ці категорії людей підпадають під першу та другу хвилю вакцинації. Від усіх для вакцинації потрібна згода.
Перша хвиля передбачена для медиків, які працюють у стаціонарах. У Володимир-Волинському ТМО таких працівників 111. Згоду вакцинуватись надали 29 з них.
Під другу хвилю вакцинації підпадають працівники ЦПМД та люди старше 80-ти років.
Загальна кількість працівників первинки в місті та районі – 204 особи, з них згоду на вакцинацію вже дали 43 людини. Відібрано і 144 згоди серед людей старше 80-ти років, всього таких в місті та районі – 1858.
У Володимирі вже створено окремий пункт вакцинації. Як повідомили в міському відділі з питань охорони здоров’я, він складається з трьох кабінетів, де люди очікуватимуть, проходитимуть вакцинацію та ще деякий час мають перечекати.
Зазначимо, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявляв раніше, що вакцинація може розпочатися «приблизно з 15 лютого, можливо, пізніше».
Після того, як відбудеться щеплення визначених категорій, почнеться щеплення решти людей. Це буде вакцинація добровільна. Щеплених планують вносити в електронний реєстр. Записатись на вакцинацію також можна буде через сімейного лікаря.
Щодо захворюваності на коронавірус, то у Володимирі-Волинському та районі вона значно спала. Так, станом на 15-те лютого 14 хворих з пневмоніями перебуває у стаціонарі міської лікарні, з них 6 мають позитивні тести на коронавірус. Поменшала і кількість тих, хто звертається та фільтр.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: