У спеціальній школі села Затурці відбулася посвята в козачата

У спеціальній школі села Затурці відбулася посвята в козачата
У спеціальній школі села Затурці відбулася посвята в козачата

У Затурцівській спеціальній школі «Центр освіти» відбулася посвята учнів 1 класу у козачата, яку організували і провели педагог-організатор та вчитель музичного мистецтва.
Урочистий захід проходив 10 квітня. Про це пишуть на сторінці спеціальної школи.
В ході свята діти показали свої знання про життя козаків, їх побут, традиції, правила, улюблені заняття. Опісля відбулась посвята в козачата, під час якої прозвучали слова клятви з уст учнів. Діти присягнули на вірність Україні і своїй школі, вступаючи до лав учнівського обʼєднання «Козацька республіка».
«Перед обличчям друзів, перед рідною землею та памʼяттю звитяг козаків, школярі урочисто промовляли: «Клянусь». Першокласники пообіцяли гарно навчатися і поважати історію та традиції українського народу, розвиватися фізично, морально, щоб відповідати новому статусу козачат», – йдеться в дописі.
Для всіх присутніх була підготовлена яскрава концертна програма. На сцені школярі виконали хореографічну композицію «Козаки-силовики». Звучали пісні та вірші про Україну і козаків.
«Маленькі козачата запамʼятають цей день як особливий для них. Адже вони змогли відчути причетність до великої історії нашого народу, до потужності і міці славного українського козацтва. Такі заходи виховують у дітей почуття гідності, честі та любові до Батьківщини», – наголошують педагоги.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: