У Сельці відбувся благодійний концерт культпрацівників Зимнівської громади

У Сельці відбувся благодійний концерт культпрацівників Зимнівської громади
У Сельці відбувся благодійний концерт культпрацівників Зимнівської громади

Своєрідне свято зі сльозами на очах і вірою в перемогу над рашистською чумою  відбулося в Сельці минулої неділі. Сюди завітали талановиті колективи будинків культури сіл Зимнівської ОТГ. Концерт, який вони підготували, був благодійний, і зібрані кошти підуть на допомогу українській армії. Попередньо планувалося, що такий же концерт того ж дня мав відбутися в Зимному. Однак саме в неділю зимнівчани проводили в останню путь героя АТО Олега Червінського, життя якого обірвала хвороба. 
На початку концерту до глядачів звернувся зимнівський сільський голова В’ячеслав Католик. Він запропонував вшанувати пам’ять полеглих у боях за незалежність України і всіх загиблих громадян хвилиною мовчання. 
Піснею «Хлопці, будем жити» розпочав концерт «зимнівський соловей», директор Селецького БК Олександр Уліта. Найменша учасниця концерту, юна солістка із Бубнова Софійка Мазур із дитячою задушевністю заспівала пісню «Зупиніть війну!».  Своєрідною пародією «Летіли ракети» на відому пісню «Летіли лелеки» заворожив дует Лідії Бринчук та Надії Конопюк із Хмелівки. А вже пісню про справжніх лелек подарувала аудиторії солістка БК с. Березовичі. Жіночий склад вокального колективу Центру культури та дозвілля «Мелодія серця» у пісенному зверненні до українського воїна закликав його повернутися живим до рідної домівки. Про це співала і солістка Бубнівського БК Галина Мазур. 
Сумні нотки змінилися бадьорими мотивами, коли у руки взяв мікрофон Анатолій Нінічук. Він виконав пісню «Край». А вже чоловічий гурт, дружно заспівавши «Україна переможе», представив таку оптимістичну композицію, що просто хочеться сказати по-народному: що врізали, то врізали! Інструментальний колектив ніби переніс присутніх у минулі часи, подарувавши попурі з українських народних пісень. Також Людмила Оцалюк та Наталія Чепіль вразили серця незабутньою «Ой у вишневому саду».
Звичайно, виступ професіоналів та аматорів сцени важко уявити без відомого жіночого гурту «Молодички». Цього разу вони звернулися до Господа у пісні-молитві «Боже, Україну збережи». 
На вістрі хорошого настрою тримав публіку конферансьє Дмитро Терьохін, який заспівав пісню «Біля тополі». 
Концерт тривав недовго, але це були дорогоцінні хвилини, коли серця людей злилися в єдиному пориві – допомогти рідній армії, підтримати тих, кому зараз важко: батьків і матерів, які чекають своїх синів. А пісня, як відомо, завжди підтримує і дарує душевний спокій. 
Антоніна Булавіна, с. Селець 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: