У Поромові затримали жителя Чернігівщини, який намагався незаконно перетнути кордон

У Поромові затримали жителя Чернігівщини, який намагався незаконно перетнути кордон
У Поромові затримали жителя Чернігівщини, який намагався незаконно перетнути кордон

Іваничівський районний суд оштрафував чоловіка з Чернігівщини за спробу перетнути кордон з Польщею.
Його затримали за 500 метрів до держкордону. Під час обшуку виявили компас, карти місцевості та запас харчів, йдеться у матеріалі судової постанови.
Чоловік ніби то їхав до друга Юрія у Луцьк, бо “його забирають на війну”. Тому він вирішив “попрощатись та попросити вибачення за можливі образи”. Прізвища, адреси та номер телефону товариша назвати не зміг.
Зі слів чоловіка, йому подзвонив спільний з Юрою знайомий та повідомив, що той перебуває у селі Михалє Поромівської громади. Він попросив придбати військову форму для мобілізації. 
Слідчі у матеріалах справи зазначають, що обвинувачений плутався у показаннях. Далі він нібито приїхав до прикордонного села, але зі знайомим так і не зустрівся. 
Через те, що було холодно, форму вдягнув на себе, а тоді – почав шукати, де переночувати. Ходив навіть до місцевої церкви. 
Там було зачинено, тому він вирішив йти пішки до сусіднього села, де о 00:30 7-го вересня його затримали прикордонники.
Правоохоронці виявили у чоловіка карти прикордонного району Волинської області з позначеними олівцем місцями розташування підрозділів ДПСУ, речі та харчі, запаковані у целофанові пакети, медичні засоби, бактерицидні серветки виробництва росії, дрібні монети Республіки Білорусь, пакунок з подрібненою речовиною рослинного походження, банківську картку, аркуші паперу з записами номерів телефонів мобільного зв`язку, складний ніж, компас.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: